Menu

Wyburzenia na ul. Pankiewicza (FOTO + VIDEO)

Z krajobrazu Śródmieścia znika zaniedbany budynek przy ul. Pankiewicza 7. Rozpoczęły się prace rozbiórkowe i już wkrótce po ruderze nie będzie śladu.

Wyburzenia na ul. Pankiewicza (FOTO + VIDEO)

 

 

 

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Podzamczanin (24 stycznia 2023 10:18)
Cytuję użytkownika: spec
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
13 dzielnica. Zaczyna się. W końcu.
s********j wiesniaku z chowu klatkowego
Prawda w oczy kole patolu? Lepszy chów klatkowy niż...egzystencja z denaturatem i dawanie dupy po pijaku. Pogadaj z matką jak ja znasz
spec (24 stycznia 2023 10:13)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
13 dzielnica. Zaczyna się. W końcu.
s********j wiesniaku z chowu klatkowego
Hipokryzja (24 stycznia 2023 7:42)
Za chwilę invalbrzych ożeni działkę, podzielą się kasą ze srulem, a ten wybuduje ze 2 nowe pralkowe ule, bo "mieszkańcy tego oczekują"
Podzamczanin (23 stycznia 2023 21:38)
13 dzielnica. Zaczyna się. W końcu.

Dodaj komentarz

Był sobie budynek na Legnickiej...

Nowe mieszkania przy ul. Kościelnej

Wyburzają budynek na Starym Zdroju (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij