Menu

Przyszedł do brata w odwiedziny i... okradł go

Odwiedził brata, a podczas odwiedzin ukradł mu portfel z dokumentami i pieniędzmi.


 

Przyszedł do brata w odwiedziny i... okradł go

Do zdarzenia doszło w miejscowości Grzmiąca. Podczas wizyty u brata, 45-latek wykorzystał jego nieuwagę i ukradł mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Kiedy pokrzywdzony zorientował się, że padł ofiarą kradzieży, sprawę zgłosił głuszyckim policjantom.

Mundurowi jeszcze tego samego dnia zatrzymali mężczyznę. Wcześniej, 45-latek podrzucił portfel do jednego ze sklepów i w ten sposób pokrzywdzonemu udało się odzyskać dokumenty. Pieniędzy niestety nie odzyskał, złodziej wydał je między innymi na alkohol.

45-latek przyznał się do kradzieży, grozi mu do 5 lat wiezienia.

adm
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Enek (25 stycznia 2023 11:05)
I wpuścić do domu rodzinę
PanRychu (25 stycznia 2023 8:43)
Czapka brata czy okradzionego ?
Kakaowy ministrant (25 stycznia 2023 8:07)
Fajny brat,czasem lepiej nie mieć wcale

Dodaj komentarz

policja  |   112  |  

Okradła seniorkę udając lekarkę

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij