Menu

Możesz przekazać 1,5% podatku dla chorej Lenki

Niespełna dwuletnia dziewczynka walczy z zespołem Retta. Jedyną nadzieją jest terapia w Stanach Zjednoczonych.  Pierwszy wyjazd do USA ma kosztować nawet pół miliona złotych 

Możesz przekazać 1,5% podatku dla chorej Lenki
Choroba odbiera zdolność mowy, chodzenia, kontroli nad ciałem, powoduje, że ciało musi walczyć z problemami z oddychaniem, atakami padaczkowymi, drgawkami i chorobami serca. 
 
Wciąż brakuje pieniędzy na wyjazd do USA. Potrzebne jest ponad 400 tys zł. Do tej pory udało się zebrać 24 % kwoty.  W akcję pomocową zaangażowanych jest wiele osób. Wkrótce ma ruszyć wyprawa Wartburgiem po Polsce, podczas której zbierane będą pieniądze. 
 
 
Można też przekazać 1,5% swojego podatku na leczenie chorej Lenki. 
 
 
 
- Do mamy odezwało się już kilka osób z zapytaniem o dane do przekazania mi swojego 1,5%. Bardzo bardzo dziękujemy za pamięć o nas, dobre myśli i każdą cegiełkę na moją terapię! Przekazujcie proszę w świat nasze dane - może akurat ktoś nie ma w swoim kręgu nikogo potrzebującego pomocy i pomyśli o mnie. Trzymajcie się cieplutko i bądźcie zdrowi! - czytamy na profilu zbiórki „pRETTY Lena” 
 
Szczegóły dotyczące zbiórki znajdziesz tutaj
Zbiórkę znajdziesz tutaj 

red
foto: siepomaga.pl
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

roman oszolom (25 stycznia 2023 10:04)
Niech owsik przekaze chajc

Dodaj komentarz

lenka  |   pomoc  |   pdoatek  |   zbiorka  |   pieniadze  |   zespol  |   retta  |  

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

Pilotowali do szpitala samochód z 2-letnim dzieckiem

Dorota Barańska przygarnęła lalkę Anię i szóstkę dzieci

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij