Menu

Szczawno-Zdrój: Ulica Ułanów Nadwiślańskich zamknięta do rana

Ulica Ułanów Nadwiślańskich w Szczawnie-Zdroju będzie zamknięta do rana. Kierowcy muszą jechać objazdami. 

Szczawno-Zdrój: Ulica Ułanów Nadwiślańskich zamknięta do rana
- Droga nr 375 w Szczawnie-Zdroju od wiaduktu do pomnika "Ułanów Nadwiślańskich" zamknięta ze względu na zagrożenie w postaci  Śniegołomów. - informuje Uzdrowiskowa Gmina Szczawno - Zdrój na swoim fb 
 
 
Zamknięcie drogi jest spowodowane wycinką gałęzi, które pod naporem śniegu stwarzają zagrożenie. 
 
Szczególnie podatne na śniegołom są drzewa o szerokich, grubogałęzistych koronach. Podczas opadów śniegu czy marznącego deszczu istotną rolę odgrywa wiatr, który może spowodować boczne nachylenie drzewa a ciężar opadu jego złamanie

red
foto ilustracyjne: fb Uzdrowiskowa Gmina Szczawno - Zdrój 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hipokryzja (25 stycznia 2023 7:18)
Sniegołomy???? Rozumu brakło,żeby przycinać gałęzie? Jedno nieszczęście jak na deptaku to za mało?

Dodaj komentarz

droga  |   szczawno  |   zdroj  |   walbrzych  |   informacje  |   drzewa  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij