Menu

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

Mieszkał z babcią, regularnie okradał ją, a nawet jej groził. 20-latek otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania, ma zakaz zbliżania się do babci i grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Okradał własną babcię, z którą mieszkał. Usłyszał 20 zarzutów

- 20-latek od października ubiegłego roku do stycznia br. systematycznie okradał swoją babcię, z którą mieszkał. Jego łupem padł rower, dokumenty, pieniądze, karty płatnicze i inne drobne przedmioty. - mówi podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. 

Okazało się, że jeleniogórzanin skradzionymi kartami 14 razy zapłacił za zakupy w sklepach. Straty to około 3 500 złotych. Mężczyzna w tej sprawie usłyszał 20 zarzutów.

Teraz odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat więzienia. Otrzymał nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, ma zakaz zbliżania się do babci.

adm
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

xsdS (27 stycznia 2023 22:00)
Cytuję użytkownika: Tadek
Cytuję użytkownika: xsdS
babcia z PIS wnuk z Mafi PO proste
A ty z wariatkowa-tez proste.Cymbal jesteś.
ciemny POwiec pyta czy odpowiada
Tadek (27 stycznia 2023 17:56)
Cytuję użytkownika: xsdS
babcia z PIS wnuk z Mafi PO proste
A ty z wariatkowa-tez proste.Cymbal jesteś.
Bezdomny (26 stycznia 2023 21:52)
Cytuję użytkownika: Fliper
A mieszkanie pewnie podzielono i wyznaczono godziny używania kibla i kuchni. A babcia nadal będzie utrzymywać gnoja.
Czytasz ? Nakaz opuszczenia mieszkania. W sumie nie wiem gdzie bo w pl ponoć nie wyrzuca się z mieszkan ,musi dostać socjal.
xsdS (26 stycznia 2023 18:55)
babcia z PIS wnuk z Mafi PO proste
Fliper (26 stycznia 2023 12:21)
A mieszkanie pewnie podzielono i wyznaczono godziny używania kibla i kuchni. A babcia nadal będzie utrzymywać gnoja.

Dodaj komentarz

112  |   plicja  |   złodziej  |   okradał babcię  |  

Okradła seniorkę udając lekarkę

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij