Menu

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Prawdopodobnie od nowego roku akademickiego uruchomimy w Wałbrzychu nowe kierunki: pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną (jednolite studia magisterskie) oraz pielęgniarstwo (studia magisterskie). A już dziś zapraszam do udziału w rekrutacji śródsemestralnej na kierunkach magisterskich: administracja i logistyka oraz bezpieczeństwo wewnętrzne (studia licencjackie) - mówi prof. dr hab. Robert Wiszniowski, rektor Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Komentarze

Mysliciel (20 lutego 2023 11:59)
A jaką wy macie tam kadrę? Sami magistrzy . Zatrudniacie tylko po znajomości.
V_ (28 stycznia 2023 22:46)
Żenada totalna ! Cwaniak z pseudo telewizji zrobił wywiad z czubkiem psychicznie chorym . Rzygnąłem !!!
Lolek (26 stycznia 2023 16:50)
Czyżby w planach ratusza były kolejne zwolnienia nauczycieli???

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Patryk Wild

Gość Dnia - Roman Szełemej

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij