Menu

Miasto sprzedało budynek po dawnym przedszkolu za 1,3 mln zł

Budynek przy ul. Wrocławskiej 95 znalazł nowego nabywcę. Będzie on teraz pełnił funkcję biurową. Miasto sprzedało nieruchomość za 1,3 mln zł 

Miasto sprzedało budynek po dawnym przedszkolu za 1,3 mln zł
- Kryzys w nieruchomościach? Raczej nie w Wałbrzychu. - informuje spółka InVałbrzych. Zostały także sprzedane działki przy ul. Ogrodowej pod zabudowę 20 domów szeregowych.
 
Sprzedane tereny:
DZIAŁKA 133/3 obręb 4 Szczawienko
POWIERZCHNIA:  0,3192  ha
 
 
CENA UZYSKANA ZE SPRZEDAŻY: 1 313 000 zł +Vat
 
DZIAŁKI  155/1 oraz 156/5 obręb 4 Szczawienko
POWIERZCHNIA:  0,4697  ha
CENA UZYSKANA ZE SPRZEDAŻY: 606 000 zł +Vat

red
foto: InVałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mark.a58 (29 stycznia 2023 22:30)
Kaspar to rozdawać może swoje a wspólne można sprzedać. Nie podobał mi się deweloper to kupiłem sobie działkę i wybudowałem dom i nie dostałem bonusa za zawarcie związku małżeńskiego w Wałbrzychu i nie deklaruję że będę tu mieszkał bo jak mi się nie będzie tu dalej podobało to wyjadę. Ty Kaspar straciłeś szansę, trzeba było kupić jak było tak tanio a nie czekać aby Szełemej dał Ci działkę i może jeszcze wybudował dom bo z pincet+ nie dasz rady????
Kaspar Hauser (28 stycznia 2023 0:21)
Pan Szelemej wyprzedaje majatek, a gawiedz bije brawo. 600 tys za dzialki pod 20 domow, to 30 tys od sztuki, trzeba bylo rozdac je mlodym ludziom ktorzy zawarli w Walbrzychu zwiazek malzenski i deklaruja ze zostana w tym smutnym jak pizda miescie. No, panie prezydencie, ten caly inValbrzych to sztuka dla sztuki, i furtka dla Wroclawskich deweloperow kiedy koncza im sie lepsze biznesy.
Albert (27 stycznia 2023 18:05)
Tzw . Drugie życie starych budynków nie zawsze ma sens.Przykład -wałbrzyskie urzędy miejskie.Nie kończące się remonty , lokalizacja utrudniające wszystkim życie , brak miejsc parkingowych etc. Dla wszystkich było by lepiej gdyby były w jednym miejscu np . na strefie z parkingiem , linią autobusową ,w budynku z windami i jasnymi pomieszczeniami.
Grazia (27 stycznia 2023 10:04)
Bardzo dobrze, że stare budynki nie będą niszczeć tylko dostają nowe życie a miasto pieniądze na kolejne inwestycje. ????. Trzymam kciuki za jeszcze kilka perełek w Wałbrzychu niech znajdą nabywcę i rozbłysną nowym blaskiem( Ekonomik, Lwi Gród i wiele innych)

Dodaj komentarz

przedszkole  |   invalbrzych  |   nieruchomosci  |   miasto  |   ceny  |   obiekty  |  

Zmiany w komunikacji miejskiej - nowa linia 20 i nowa trasa linii 10

Kolejny skarb w wałbrzyskiej piwnicy?

Kórnik czy Wałbrzych? Nowa latarnia w Rynku z obcym herbem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij