Menu

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

26-letni wałbrzyszanin zatrzymany przez policjantów z amfetaminą odpowie również za handel narkotykami. Grozi mu 10 lat więzienia.

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami
Policjanci zatrzymali mężczyznę na Podgórzu. Zauważyli 26-latka idącego główną ulicą  ze sportową torbą i postanowili go wylegitymować. Na widok funkcjonariuszy młody wałbrzyszanin zaczął nerwowo się zachowywać. Mundurowi ustalili czym było to spowodowane.
 
26-latek posiadał przy sobie zawiniątko z białym proszkiem. Badanie u technika kryminalistyki potwierdziły, że była to amfetamina.Dlatego też mężczyzna trafił na komendę.
 
 
 
Mundurowi ostatecznie udowodnili 26-latkowi, że od listopada zeszłegoroku do stycznia tego roku handlował narkotykami.
 
Wałbrzyszanin przyznał się do winy. Za posiadanie narkotyków i handel nimi odpowie przed sądem. Za kraty więzienia może trafić na 10 lata.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   amfetmamina  |   podgorze  |   walbrzych  |   narkotyki  |   112  |   997  |  

Kórnik czy Wałbrzych? Nowa latarnia w Rynku z obcym herbem

Schował się za suszarką i podawał się za brata

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij