Menu

Zakaz wstępu do parków

Z powodu poważnego zagrożenia w postaci łamiących się drzew Miejski Zakład Usług Komunalnych zakazał wejścia do miejskich parków. Zakaz obowiązuje do odwołania.

Zakaz wstępu do parków

Jak poinformował Miejski Zakład Usług Komunalnych od dziś (27.01) obowiązuje zakaz wejścia do miejskich parków. W ostatnich dniach doszło do kilkunastu przypadków połamania drzew lub konarów. Powodem jest zalegający śnieg, który zamarzając tworzy warstwy lodu, pod którego ciężarem łamią się gałęzie, lub całe drzewa, głównie brzozy. Zakaz obowiązuje do odwołania.

 

 

opr.plr
foto: użyczone / MZUK w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Taka gmina (28 stycznia 2023 13:59)
Przyszła zima prądu nie ma.Przyszła zima piasku ni ma.Przyszła zima soli ni ma. A służby miejskie mają wolną sobotę.
Babcia (28 stycznia 2023 9:58)
A może by tak ulice posypać, żeby nie było lodowiska. Obudźcie się, bo nawet po chleb nie można wyjść
Dwa oblicza (27 stycznia 2023 23:57)
O i tu się to sprawdza zakaz wstępu do parków. Na piaskowej w parku Sybiraków już od lipca był zakaz a dziadkowie-serdecznie pozdrawiam- czy matki z dziećmi czy w wózkach czy na nóżkach krążyły przy płocie.Pan kazał sługa musi słuchać.
Heniutek (27 stycznia 2023 17:03)
Cytuję użytkownika: Buha buha
Cytuję użytkownika: ioio
Co najwyżej możecie poinformować o zagrożeniu z prośbą o niewchodzenie do parku a nie zakazywać.
Życzę żeby ci gałązka tą pustą główkę roz...ła.
Buha buha, ty to pewnie prawdziwy katolik, że tak ładnie życzysz bliźniemu. Pewnie miesiąc temu dzieliłeś się z bliskimi opłatkiem. No ale tacy już jesteście. A MZUK z tym zakazem to lekko przesadził.
Buha buha (27 stycznia 2023 16:02)
Cytuję użytkownika: ioio
Co najwyżej możecie poinformować o zagrożeniu z prośbą o niewchodzenie do parku a nie zakazywać.
Życzę żeby ci gałązka tą pustą główkę roz...ła.
Księgowy (27 stycznia 2023 15:30)
Dziękuję ze pozwalacie mi wyjsc do lasu bez maseczki.
Hipokryzja (27 stycznia 2023 13:50)
Ktoś kiedykolwiek widział, żeby ci złoczyńcy przycinali gałęzie? Teraz ograniczenia, bo ryzyko płacenia odszkodowania rośnie.Albo to metoda Srula na promocję jego zasranych psimi gównami parków kieszonkowych.Obu.Tak przecież zrobił z basenami w Wałbrzychu.
ioio (27 stycznia 2023 13:42)
Co najwyżej możecie poinformować o zagrożeniu z prośbą o niewchodzenie do parku a nie zakazywać.
Podzamczanin (27 stycznia 2023 13:31)
Nie dotyczy oczywiście Podzamcza jak i parku ksiazanskiego przy podzamczu. Elita ma się dobrze. Patole na chodniku spacerowac
takpytam (27 stycznia 2023 13:20)
a do kogo należy pielęgnacja drzew na ul. Piotrowskiego ?przydała by się przycinka tego tunelu z konarów
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

MZUK  |   parki  |   zakaz wejścia  |   zima  |   lód  |   śnieg  |   drzewa  |  

MZUK szykuje się do odśnieżania

Pocztowa tonie w śmieciach

Segreguj, albo płać więcej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij