Menu

Znęcał się nad swoimi rodzicami

42-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego od początku grudnia ubiegłego roku stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swoich rodzciów. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Znęcał się nad swoimi rodzicami
Zbierając materiał dowodowy w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od początku grudnia ubiegłego roku stosował przemoc fizyczną oraz psychiczną wobec swoich rodziców.
 
42-latek będąc pod wpływem alkoholu bez powodu wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał rodziców, wymuszał od nich pieniądze na alkohol, zakłócał spokój i spoczynek nocny a nawet groził im pozbawieniem życia. Zdarzało się, że sprawca stosował także przemoc fizyczną wobec pokrzywdzonych.
 
 
W trakcie prowadzonych czynności śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu zatrzymanemu mężczyźnie. Dotyczy on psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodzicami.
 
Sędzia skorzystał z możliwości zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania 42-latka na okres 3 miesięcy. Za znęcanie się nad rodzicami mieszkańcowi powiatu jaworskiego grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
 
opr.plr
foto: KPP w Jaworze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

teresa (30 stycznia 2023 11:05)
Tak sobie wychowali...pijaka i degenerata.
Grzegorz (28 stycznia 2023 20:02)
Dajcie mi zwyrodnialca. Dupę podcierali a teraz się odpłaca.Gnój
Fliper (28 stycznia 2023 20:01)
Up*****lić łeb przy samej dupie.

Dodaj komentarz

Jawor  |   policja  |   112  |   przemoc domowa  |  

Okradli kościół. Straty to ponad 10 tys. zł

Eskortowali samochód z kobietą w ciąży

Za duża prędkość i finał w rowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij