Menu

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Zderzenia dwóch samochodów na ul. Batorego było na tyle silne, że  jedno z aut wjechało na chodnik i potrąciło dwójkę pieszych.
 

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Do wypadku doszło dziś po godzinie 13:00 na ul. Batorego. Jak informuje policji, 38-letni wałbrzyszanin, wyjeżdżając samochodem z ul. Batorego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej ul. Lotników (od strony ul. Czerwonego Krzyża) 41-letniej kobiecie i doszło do zderzenia.

- Samochód prowadzony przez pokrzywdzoną w kolizji kobietę, siłą rozpędu wjechał na chodnik, gdzie potrąconych zostało dwoje pieszych w wieku 36 i 16 lat, a także uszkodzony znak drogowy. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Oboje kierujący byli trzeźwi. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo, został ukarany mandatem 1500 złotych i 10 punktami karnymi. Policjanci odebrali kierującym także dowody rejestracyjne pojazdów za uszkodzenia.adm
foto:  KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Andzia (31 stycznia 2023 12:14)
Kaśka!! Serio?
Ona i ona (30 stycznia 2023 22:51)
Karma wraca dla kogoś kto w ch*ja wali.
roman (30 stycznia 2023 21:37)
Skoda czapka z nutrii i parasol ...... Stan umysłu
Struś prawa (30 stycznia 2023 20:03)
I tak łagodny wymiar kary mogli jeszcze gazem po oczach i pała w kolana
Jerzy Jacek Pilchowski (30 stycznia 2023 19:27)
Pan prezydent mógł chodzić z puszką WOŚP-um a teraz powinien chodzić z wiadrem piasku.
Boguszów-Gorce (30 stycznia 2023 16:53)
I cyk z nowu do budżetu 1500 zł tak się k,u,r,w,a pisze legendę Zarobek dla Państwa najlepiej z kierowców nawet w Niemczech są mniejsze kary J,e,b,a,c PiS
A co powiecie na to (30 stycznia 2023 16:32)
Trzy dni po eksplozji na plebanii w Katowicach do redakcji "Interwencji" telewizji Polsat wpłynął list, w którym wyjaśniono okoliczności zdarzenia. "Nie pozostało nam nic innego jak rozszerzone samobójstwo, a tabletki nasenne pozwolą nam odejść skutecznie i po cichu" - napisano w liście. Pismo podpisały trzy ofiary wybuchu, które zajmowały mieszkanie na terenie plebanii kościoła ewangelicko-augsburskiego: dwie kobiety, które zginęły i mężczyzna, który trafił do szpitala. Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/wiadomosci-lokalne/news-katowice-list-pozegnalny-od-ofiar-wybuchu-tabletki-nasenne-p,nId,6566300#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Komentarz (30 stycznia 2023 15:29)
Pierwszy !

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   Batorego  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij