Menu

To oni są poszukiwani przez policję

Karol Pokorski, Robert Sojka i Łukasz Aleksandrzak to kolejni wałbrzyszanie poszukiwani listami gończymi. Może widzieliście ich ?

To oni są poszukiwani przez policjęKarol Pokorski – lat 36 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za posiadanie narkotykówRobert Sojka - lat 50 – poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za niealimentację. Zdjęcie jakim dysponuje policja pochodzi z 1991 roku.Łukasz Aleksandrzak – lat 43 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za niealimentację

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Józek (1 lutego 2023 19:10)
Wszystkich widziałem w Kolumbi pracują w produkci sprzedaży hahaha
Marcin (31 stycznia 2023 18:57)
Cytuję użytkownika: DJ2023
Jeden sprytniejszy od drugiego ! Mają talent albo?
Ten pięćdziesiątleni jest najsprytniej ukrywającym się alimenciarzem. Fajna fotka.
DJ2023 (31 stycznia 2023 12:50)
Jeden sprytniejszy od drugiego ! Mają talent albo?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwani  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij