Menu

Boguszów-Gorce: Uwaga! Wiszą kable - informują mieszkańcy

Trudne warunki pogodowe, wichury i spadające gałęzie powodują, że w wielu miejscach dochodzi do uszkodzenia sieci energetycznej. Jeden z mieszkańców Boguszowa-Gorc poinformował nas o sytuacji w tym mieście.

Boguszów-Gorce: Uwaga! Wiszą kable - informują mieszkańcy
- Aż trudno uwierzyć że to się dzieje naprawdę. O godzinie 15:00  miał powrócić prąd na ul. Kolejową w Boguszowie -Gorcach. Jest godzina 16:33 i na 991 już nas w spisie nie ma i prądu też nie ma, a kable sobie leżą już na chodniku . Informacja od  991 jest taka że prąd jest wyłączony więc kable nie zagrażają życiu i zdrowiu. Ale jaką pewność mają mieszkańcy że nie ma przebicia czy ktoś się nie pomyli  i nie popłynie prąd w kablach "przez przypadek"? To jest droga którą jeżdżą auta,dzieci chodzą do szkoły i wracają z niej.  Brak słów - informuje jeden z mieszkańców
 
 


red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bogdan (20 lutego 2023 11:23)
Jeszcze wiszą?
remUs (1 lutego 2023 10:31)
Cytuję użytkownika: spec
Ch*j mnie obchodzi bamboszow patusy menele i zlodzieje rozjebac zaorac
dawaj sam cie rozjebie k**wo jebana

Dodaj komentarz

kable  |   boguszow  |   gorce  |   informacje  |   niebezpieczenstwo  |  

31 opon i masa śmieci zostały zebrane w okolicach Książańskiego...

Boguszów-Gorce: 20-lecie Zespołu Teatralnego Trele Morele

Która szkoła jazdy ma największą zdawalność?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij