Menu

Kolejne trójka dołącza do Lokalnej Organizacji Turystycznej

Muzeum przy tunelu (Gmina Nowa Ruda),  Muzeum Inżynierii i Techniki Motoryzacji w Głuszycy (w organizacji) i Gmina Radków znana jako Kraina Gór Stołowych dołączyły do Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

 

Kolejne trójka dołącza do Lokalnej Organizacji Turystycznej

Do grona 39 członków stowarzyszenia  dołączyła kolejna trójka.  W tym roku budżet stowarzyszenia wynosi 600 tys. zł. 

- Jednogłośnie przyjęliśmy plan merytoryczny na 2023. Wśród naszych najważniejszych zadań to realizacja dwóch polsko-czeskich projektów oraz kontynuacja projektów: Odkrywaj lokalnie oraz Smaki Aglomeracji.  - mówi prezes LOT AW Anna Żabska.

W 2022 r. LOT AW uzyskała Statusu Organizacji Pożytku Publicznego.

- Tych z państwa, którzy jeszcze nie mają pomysłu na organizację, której można przekazać 1,5% zachęcamy do rozważenia naszego numer KRS 0000414634.  Środki te będą przeznaczone na wspólne cele statutowe – dodaje Anna Żabska.adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Analityk miejski (1 lutego 2023 21:55)
Szantażem was Srul zmusił, czy jesteście tacy naiwni żeby bulić frajerską kasę? Tylko Fedoruk nabrał w porę rozumu i się wycofał z tej głupizny.
buehehehe - KOMKUSZA, BLOKWOAC, ASUTRALIA (1 lutego 2023 19:19)
nie ma pieniędzy za wysrywy, nie ma ćpuna ruhanki
Dobre (1 lutego 2023 16:44)
Cytuję użytkownika: xsdS
tak się robi stołki dla sołtysów z PO
To nie koniec sprawy sołtyski z podświdnickich Wirek, która przywiązała psa do samochodu i ciągnęła za autem. Sąd skazał Teresę M. na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata, jednak prokuratura odwoła się od wyroku, bo jak twierdzi "kara jest rażąco niska i nieadekwatna do kwalifikacji czynu". https://www.walbrzych24.com/artykul/39290/k/1/kara-jest-razaco-niska-prokuratura-odwola-sie-od-wyroku
xsdS (1 lutego 2023 16:04)
tak się robi stołki dla sołtysów z PO

Dodaj komentarz

Złoty jubileusz Zamku Książ

Europejskie Dni Dziedzictwa w Starej Kopalni

Fundamenty gotowe - trwa właściwa budowa wieży widokowej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij