Menu

Hala sportowa przy Chopina jak nowa

Już wkrótce lekkoatleci będą mogli cieszyć się odnowioną halą sportową przy ul. Chopina na Nowym Mieście. Tartan wymieniono pierwszy raz od 1976 roku.

Hala sportowa przy Chopina jak nowa

- Prace na hali lekkoatletycznej dobiegają końca. Czekamy na certyfikacje przez PZLA Polski Związek Lekkiej Atletyki, żeby wyniki naszych wałbrzyskich zawodników z LKS Górnik Wałbrzych były uznawane. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

Wymiana tartanu kosztowała 1,2 mln zł.

Remont objął
 
a) wykonanie wymiany nawierzchni poliuretanowej na nową w systemie FullPur,
b) wykonanie niezbędnych napraw podłoża zgodnie z założeniami dokumentacji projektowej,
 
 
c) wymianę belek do skoku w dal,
d) montaż łapaczy piasku przy piaskownicy do skoku w dal,
e) wymianę tulei słupów pod słupki boiska do gry w piłkę siatkową,
f) pozostałe niezbędne roboty, wynikające z dokumentacji projektowej.

Już wkrótce uczniowie wejdą też do sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno — Przedszkolnym nr 1 w Wałbrzychu na Sobięcinie. Koszt remontu to ponad 6 mln zł. Już wkrótce powinno odbyć się uroczyste otwarcie

Przeczytaj też: Uczniowie wejdą do nowej sali gimnastycznej już w lutymred
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Biegacz z 21 (2 lutego 2023 21:33)
Wawszczak,Trybańska,biegacie jeszcze czy już w wieku 50 lat nie dajecie rady? Biegałem z Wami. Albo raczej za Wami.
Analityk miejski (2 lutego 2023 19:49)
Cytuję użytkownika: Stefan_Z_Gedemina
Ta halę już kiedyś remontowali i niezły wałek zrobili.
Tak jak i teraz. Na otwarcie obiecano zupę.
spec (2 lutego 2023 18:19)
A co z sauna czynna ?
Stefan_Z_Gedemina (2 lutego 2023 17:37)
Ta halę już kiedyś remontowali i niezły wałek zrobili.

Dodaj komentarz

hala  |   sportowa  |   walbrzych  |   chopina  |   mlodziez  |   trening  |   remont  |   zdjecia  |   foto  |   informacje  |   wiadomosci  |   wtv  |   w24  |  

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Dni Otwarte Budynku Bramnego w Zamku Książ

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij