Menu

Poszukiwani trafili w ręce policji. Kobieta kradła, a mężczyzna miał narkotyki

W ręce policjantów wpadła 35-letnia wałbrzyszanka i 32-latek . Kobieta była poszukiwana za kradzieże na terenie Starych Bogaczowic, a mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, bo był skazany za posiadanie narkotyków. 
Poszukiwani trafili w ręce policji. Kobieta kradła, a mężczyzna miał narkotyki
Czworo sprawców – trzech mężczyzn i jedna kobieta - w poprzednie wakacje zorientowało się, że jedno z okien w budynku gospodarczym w Starych Bogaczowicach jest uchylone. Co jakiś czas odwiedzali więc teren posesji i kradli wartościowe przedmioty. Z budynku zniknęły między innymi różnego rodzaju narzędzia, elektronarzędzia, urządzenia techniczna, przewody, przedłużacze, zawory, miedziane złączki, a straty przekroczyły łącznie 70 tysięcy złotych.
 
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn. Wszyscy wtedy przyznali się do dokonania serii przestępstw i złożyli wyjaśnienia. 35-latka natomiast od dłuższego czasu ukrywała się. Wpadła jednak w ręce policjantów podczas interwencji domowej na Podgórzu. We wtorek wałbrzyszanka również usłyszała zarzuty. Przyznała się do winy
 
 
 
32- letni  mężczyzna był poszukiwany, gdyż został skazany przez sąd za posiadanie narkotyków i powinien siedzieć w więzieniu. Wałbrzyszanin odpowie jeszcze raz. za to samo przestępstwo.
 
Przy 32-latku policjanci znaleźli narkotyki. Dzielnicowi  zatrzymali go w środę na ul. Hetmańskiej. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd. Najbliższe 2 miesięcy spędzi w więzieniu.
 
Policjanci znaleźli  przy 32-latku marihuanę. Do obecnego wyroku wałbrzyszaninowi może więc dojść dodatkowa kara do trzech lat  więzienia  Wałbrzyszanin zostanie  przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.
 


red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Józef (5 lutego 2023 9:53)
Już wiem dlaczego Wałbrzych się wyludnia
Sonia (3 lutego 2023 16:42)
Kto to był ;PREZESEM; tej spółki?bo działalność jakby z życia znana.
DJ2023 (3 lutego 2023 8:59)
W dziupli dokończą swoje dzieło !

Dodaj komentarz

poszukiwani  |   policja  |   walbrzych  |   112  |   997  |   marihuana  |   wiezienie  |   areszt  |   sąd  |   wtv  |   w24  |   news  |  

Kórnik czy Wałbrzych? Nowa latarnia w Rynku z obcym herbem

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij