Menu

Potężny pożar w Jabłowie i ogromne straty

Lokatorzy  opuścili budynek jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, straż gasiła ogień przez ponad 6 godzin - potężny pożar w Jabłowie. Trwa szacowanie strat, będą ogromne.

 

Potężny pożar w Jabłowie i ogromne straty

Około godziny 00:25 zostaliśmy poinformowani o pożarze w domu jednorodzinnym w Jabłowie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia dowiedzieliśmy się, że wszyscy mieszkańcy opuścili dom. - informują strażacy z OSP Gorce.

Pożarem objęta była cała klatka schodowa pomieszczenia na wyższych kondygnacjach budynku i dach.

Działania utrudniał siarczysty mróz ,oblodzona nawierzchnia oraz brak możliwości dostępu na wyższe piętra budynku. Schody uległy całkowitemu spaleniu. Brak możliwości dojazdu pojazdem z drabiną mechaniczną również nie ułatwiał działań ,które trwały blisko 6 godzin. - informują strażacy.

Trwa szacowanie strat (straty są potężne - informują strażacy)adm
foto: OSP Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

pożar  |   straż pożarna  |   Jabłów  |  

Strażacy podsumowali rok 2022

Jak to strażacy ratowali... bobra

Powolna odbudowa Zakładu Przyrodoleczniczego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij