Menu

Zlikwidowali linię produkcyjną metamfetaminy

Dwie osoby zatrzymane, zlikwidowana linia produkcyjna metamfetaminy i przechwycone chemikalia do produkcji narkotyków (między innymi ponad 4,5 kg efedryny) - to pokłosie akcji dolnośląskich policjantów.


 

Zlikwidowali linię produkcyjną metamfetaminy

- Laboratorium metamfetaminy ukryte było na jednej z posesji w powiecie ząbkowickim. W budynku mieszkalnym, do którego siłowo weszli policjanci, było pomieszczenie specjalnie przystosowane do produkcji metamfetaminy, w pogotowiu byli również wezwani przez funkcjonariuszy strażacy, gdyż reakcja chemicznych środków stosowanych przy produkcji narkotyków w każdej chwili może grozić wybuchem. -
- mówi asp. szt. Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku, podczas produkcji narkotyków. Zatrzymani to
40 i 37-latek, pozostawali oni od dłuższego czasu w zainteresowaniu mundurowych.

- Zostali już doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Dzięki zabezpieczonym przez policjantów dowodom 37 i 40-latek najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie tymczasowym. W sprawie trwają dalsze czynności śledcze, gdyż ma ona charakter rozwojowy. - mówi asp. szt. Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

Na miejscu zabezpieczono inię produkcyjną, gotową metamfetaminę i substancje chemiczne służące do jej produkcji - w tym ponad 4,5 kilograma efedryny, a także dodatkowo kilka porcji marihuany.adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Xyz (7 lutego 2023 18:37)
Cytuję użytkownika: ja
dawali sobie rade bez strażaków, policjanci już nie
Jakby wezwali strażaków do pomocy to by ich szybciej zamkneli.
ja (6 lutego 2023 22:59)
dawali sobie rade bez strażaków, policjanci już nie

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Niewiele brakowało by wjechał w ludzi. Rozbił 4 auta, w tym dwa...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij