Menu

Akcja ''Trzeźwość'' - jeden kierowca pod wpływem alkoholu

Jeden kierowca pod wpływem alkoholu, jeden bez prawa jazdy - to bilans poniedziałkowej akcji "Trzeźwość". Wałbrzyscy policjanci "przebadali" ponad 300 kierowców.


 

Akcja  ''Trzeźwość'' - jeden kierowca pod wpływem alkoholu

Poniedziałkowa akcja prowadzona była na terenie Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego. W grupie wszystkich przebadanych (314 kierujących) znalazł się 53-letni wałbrzyszanin pod wpływem alkoholu. Meżczyzna zatrzymany został na ul. Niepodległości, alkomat pokazał 0,28 promila alkoholu w organizmie.  53-latek stracił prawo jady. 

Wieczorem w ręce mundurowych wpadł 46-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia w 2016 roku.

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zdziwiony (7 lutego 2023 17:07)
W Warszawie sąd uznał że, żona Kalisza mając 2.5 promile alkoholu nie złamała prawa jeżdżąc po mieście gdyż,nie spowodowała wypadku ani,nie stworzyła zagrożenia.A my w Wałbrzychu robimy problem z 0.28 promila...
Rafał (7 lutego 2023 11:21)
Kiedy w końcu policja zajmie się debilami, co w swoich gruzach powycinali katalizatory i tłumiki i piłują na jedynce do odcięcia pierdząc jak stare kosiarki

Dodaj komentarz

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij