Menu

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami

Zatrzymani przez wałbrzyskich policjantów czterej mężczyźni oraz kobieta odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nich woreczki i zawiniątka, w których znajdowały się środki odurzające w postaci marihuany lub środki psychotropowe w postaci amfetaminy i metamfetaminy.

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami
W poniedziałek przed godziną 17:00 dzielnicowi pierwszego komisariatu udali się na Stary Zdrój do jednego z mieszkań, gdzie natrafili na dwóch mężczyzn, których podejrzewali o posiadanie narkotyków. Szybko potwierdziło, że funkcjonariusze trafili w dziesiątkę. 32-latek posiadał przy sobie marihuanę, a jego starszy o dwa lata kolega amfetaminę.
 
Około godziny 21:00 policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy otrzymali informację o ujęciu przez pracowników ochrony jednej z placówek handlowych na Sobięcinie na drobnej kradzieży 28-latka. Mężczyzna miał tylko otrzymać mandat karny z popełnione wykroczenie, ale podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim dwa zawiniątka, w których były środki psychotropowe w postaci amfetaminy oraz środki odurzające w postaci marihuany.
 
 
Dwie godziny później policjanci patrolu ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy na terenie centrum miasta kontrolowali jadący samochód osobowy, w którym znajdowało się dwoje młodych mieszkańców naszego miasta. Okazało się, że i oni posiadali przy sobie środki zabronione prawem. 20-latka miała metamfetaminę, a 26-latek ukrywał w wierzchniej odzieży marihuanę oraz także metamfetaminę.
 
Wszyscy podejrzani w trakcie czynności procesowych przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym wałbrzyszanom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomasz (12 lutego 2023 19:09)
Cytuję użytkownika: Patryyk
Dlatego noszę bron na wypadek pedałów w mundurze
Debil , któremu się wydaje że jest gangusem
Radek (10 lutego 2023 19:09)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj prawie tylko przestępczość i bieda. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Patryyk (8 lutego 2023 8:33)
Cytuję użytkownika: Krzysiek
Cytuję użytkownika: Patryyk
Dlatego noszę bron na wypadek pedałów w mundurze
Pistolet na kulki się nie liczy siurku, a nawet jeśli to już widzę jak celujesz do policjanta. Cwaniak w necie...
I widzisz Krzysiu małe doświadczenie mam z eliminowaniem tego ścierwa , a nawet udało mi się zlokalizować cię po ip do zobaczenia
Ziom (8 lutego 2023 8:03)
Nie zesrajcie się z tymi zatrzymaniami. Wszystkich po kilku tygodniach wypuszczają. WSZYSTKICH
Krzysiek (7 lutego 2023 19:05)
Cytuję użytkownika: Patryyk
Dlatego noszę bron na wypadek pedałów w mundurze
Pistolet na kulki się nie liczy siurku, a nawet jeśli to już widzę jak celujesz do policjanta. Cwaniak w necie...
Leon (7 lutego 2023 13:28)
teraz młodzi to same ćpuny
Patryyk (7 lutego 2023 12:39)
Dlatego noszę bron na wypadek pedałów w mundurze

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   narkotyki  |  

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Dziś akcja 'Trzeźwość' na wałbrzyskich drogach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij