Menu

Porcelana ukryta w korzeniach drzewa obok Zamku Książ

W nowym odcinku History Hiking twórcy pokazują prawdpodobne miejsce ukrycia niemieckiego depozytu. Drzewo, które upadło odsłoniło fragmenty porcelany. 

Porcelana ukryta w korzeniach drzewa obok Zamku Książ

 

 

- Zamek Książ i jego okolice wciąż skrywają wiele tajemnic. Nagrywając odcinek w parku niedaleko zamku, naszą uwagę zwróciło powalone drzewo. W jego korzeniach znaleźliśmy pozostałości porcelany. Wiele wskazuje na to, że było to nic innego, jak poniemiecki depozyt zakopany pod drzewem. - informują twórcy History Hiking. 

Przeczytaj też: Kto schował wałbrzyski skarb? Wśród mieszkańców był nazista

red
foto: youtube History Hiking
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Maniek. (13 lutego 2023 10:11)
... i bardzo proszę aby po pijanemu nie sikać do doniczek z kwiatkami w pałacu Jedlinka...

Dodaj komentarz

porcelana  |   depozyt  |   walbrzych  |   history  |   hiking  |   ciekawostki  |   tajemnice  |   walbrzycha  |   skarby  |   wtv  |   w24  |  

Stary Zdrój: Około 130 dzieci dostało paczki

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij