Menu

Gość Dnia - Alicja Przepiórska-Ułaszewska

Starość, nie radość? Nasza dzisiejsza rozmówczyni przekonuje, że to nieprawda. W ramach Fundacji Via Salutis organizuje czas wolny osobom, które mają go sporo na emeryturze i nie chcą zamykać się w czterech ścianach, tylko żyć aktywnie. Z Alicją Przepiórską rozmawia Marek Szeles.

Gość Dnia - Alicja Przepiórska-Ułaszewska

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

w (9 lutego 2023 20:29)
Cytuję użytkownika: JOLANTA
Bardzo ciekawy temat, ważny acz rzadko poruszany. Gratulacje dla Prowadzącego za umiejętne poprowadzenie rozmowy oraz trafny dobór gości.
W starożytności słowo starość nie istniało. To co się pozmieniało- wszak mamy ponoć wysoce rozwiniętą technologię . No i ta cywilizacja.
JOLANTA (9 lutego 2023 12:23)
Bardzo ciekawy temat, ważny acz rzadko poruszany. Gratulacje dla Prowadzącego za umiejętne poprowadzenie rozmowy oraz trafny dobór gości.
A (8 lutego 2023 21:00)
Niestety, niski poziom wypowiedzi.
Michal (8 lutego 2023 20:21)
Cytuję użytkownika: Janek
Alicja uaktywnia zawsze tych samych seniorów
Ma swoją stałą grupę to prawda
Janek (8 lutego 2023 20:16)
Alicja uaktywnia zawsze tych samych seniorów
Ar.... (8 lutego 2023 19:26)
Cytuję użytkownika: Ja
Ona czyli pani A to potrafi najlepiej wykorzystać ludzi do swoich celów
Ona potrafi ludzi wykorzystać dla Via Salutis
Ja (8 lutego 2023 18:57)
Ona czyli pani A to potrafi najlepiej wykorzystać ludzi do swoich celów
Jerzy Langaster (8 lutego 2023 18:12)
Tak czymać pani Alicjo. Emeryci i renciści dziękują
Sti (8 lutego 2023 18:12)
Dalej nic nie zrobiła z zębami xD
silaczka (8 lutego 2023 17:30)
80-letnia kulturystka swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęła mając 56 lat. Od tej pory, regularnie ćwiczy, biega, zdrowo się odżywia i motywuje innych do uprawiania sportu. Ernestine. Praca inspiruje, jeśli robimy to co lubimy i jeśli lubimy to jak jak to robimy.. Przypływ lat to przypływ pomysłów i zawsze jest czasu za mało na realizację swoich pasji. Pływanie, narty, rower i takie jeszcze tam- to pestka dla "staruszków".

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   alicja przepiórska  |   fundacja via salutis  |   seniorzy  |   emerytura  |   czas wolny  |  

Gość Dnia - Sylwia Dąbrowska

Gość Dnia - Robert Jagła

Nowa poradnia dla seniorów i opiekunów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij