Menu

Włamał się do sklepu, pojadł, popił, a później zasnął

Kradzież z włamaniem, przeklejanie kodów kreskowych i wynoszenie perfum z drogerii to dokonania czwórki złodziei.  O ich losie czwórki zadecyduje teraz sąd.

Włamał się do sklepu, pojadł, popił, a później zasnął
Pracownicy sklepu znajdującego się przy ul. Pionierów w Głuszycy przyszli na poranną zmianę i zauważyli leżącego przy półce z alkoholem mężczyznę. policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego w nocy włamał się do marketu rozbijając jedną z szyb na tylnej ścianie budynku, a następnie zaczął konsumować produkty spożywcze i alkoholowe. Później zasnął. 41-latek był tak upojony alkoholem, że konieczna była jego wizyta w szpitalu. Grozi mu 10 lat więzienia. 
 
 
23-letni wałbrzyszanin został zatrzymany przez ochronę, w sklepie przy  ul. Wieniawskiego, po tym jak przykleił kod kreskowy lusterka wartego blisko 20 zł na markową piłę o wartości blisko 400 złotych. Okazało się, że to nie było pierwszego tego typu przestępstwo popełnione przez mężczyznę. 23-latek dwa dni wcześniej w ten sam sposób wyniósł z marketu inne elektronarzędzia o wartości blisko 700 złotych. Grozi mu 8 lat więzienia.
 
27 i 28-latek zabrali z półek sklepowych jednej z drogerii w galerii handlowej przy ul. 1 Maja perfumy o wartości ponad 500 złotych i nie zamierzali za nie zapłacić. Przy próbie wyjścia z obiektu handlowego zostali zatrzymani przez pracowników ochrony, a następnie zatrzymani przez funkcjonariuszy i doprowadzeni do komisariatu. Obaj przyznali się do winy. Nieuszkodzony towar wrócił natomiast na półki sklepowe. Mężczyznom grozi 5 lat więzienia. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Znal (10 lutego 2023 7:31)
Cytuję użytkownika: buehehehe
Cytuję użytkownika: xsdS
21 lat 27 lat 28 lat to chyba wyborcy mafi PO z wiedzą matura to bzdura
Nie ośmieszaj się swoimi błędami pisowski ćwoku. Ty chociaż gimnazjum skończyłeś?
A po co mu Gimnazjum?przynależność do PiSu jest prze;pustką; do kariery; a jeżeli jeszcze ;szczeka; to i fucha się znajdzie.
buehehehe (9 lutego 2023 21:35)
Cytuję użytkownika: xsdS
21 lat 27 lat 28 lat to chyba wyborcy mafi PO z wiedzą matura to bzdura
Nie ośmieszaj się swoimi błędami pisowski ćwoku. Ty chociaż gimnazjum skończyłeś?
xsdS (9 lutego 2023 21:12)
21 lat 27 lat 28 lat to chyba wyborcy mafi PO z wiedzą matura to bzdura
kowalski to ćwok (9 lutego 2023 19:25)
Wyborcy PiSu w pracy. Bo MOPS był zamknięty, a pić się chce i alkohol za free mu się po prostu należy.

Dodaj komentarz

zlodzieje  |   walbrzych  |   policja  |   112  |   gluszyca  |   informacje  |   wtv  |   w24  |   wiadomosci  |  

Wziął 3 tys. zł kredytu, teraz grozi mu 8 lat więzienia

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Wałbrzych: Lewica przeciwko podwyżce ceny biletu z 4,00 zł na 5,60 zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij