Menu

Rusza kolejna edycja konkursu ''Wałbrzych ma talent''

Tańczycie, gracie na instrumentach, malujecie, rzeźbicie, śpiewacie czy w jakikolwiek inny sposób chcecie zaskoczyć swoim talentem Wałbrzych? Weźcie udział w konkursie "Wałbrzych ma talent".  Zgłoszenia przyjmowane są  do 1 marca, casting zaplanowano na 4 marca.

 

Rusza kolejna edycja konkursu ''Wałbrzych ma talent''

Spośród uczestników castingu, WOK wybierze finalistów zabawy, którzy zaprezentują się podczas  Dni Wałbrzycha. Chęć udziału w castingu trzeba zgłosić za pomocą formularza  dostępnego na stronie www.wok.walbrzych.pl. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica. Opiekun nie musi być obecny w czasie castingu.

- To świetna okazja, by zmierzyć się z występem na dużej scenie. Szukamy artystów, których talent nie został jeszcze odkryty. Być może, to dzięki Wałbrzyskiemu Ośrodkowi Kultury, będziecie mogli zaprezentować się szerszej publiczności – mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Utalentowani mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego czy wyjazd do Hanoweru na Polonijny Festiwal Kultury „Dźwięki, które łączą”. W kategorii wiekowej do 12 lat przewidziane są nagrody rzeczowe.

Zasady:

Uczestnicy w czasie castingu mogą zaprezentować dowolny talent. Prezentacja nie może być dłuższa niż pięć minut. Zabawa została podzielona na dwie kategorie, do 12 lat i od 13 lat wzwyż. Uczestnicy śpiewający czy tańczący muszą mieć ze sobą linię melodyczną lub podkład. Można oczywiście grać na instrumentach.

Finalistów, którzy zaprezentują się na dużej scenie w czasie Dni Wałbrzycha i wezmą udział w wielkim finale w czasie castingu, wybierze jury wskazane przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury.
adm
foto: WOK
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

O jakich feriach marzyły dzieciaki?

Uczestnicy castingu do Wałbrzych Ma Talent 2023 (FOTO)

Ballady i Romanse w piątce najlepszych spektakli w Polsce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij