Menu

Zemsta może zaprowadzić go do więzienia

Był skłócony z byłymi sąsiadami i prawdopodobnie postanowił się zemścić. Przebił im opony w samochodzie. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.
 

Zemsta może zaprowadzić go do więzienia

- Głuszyccy policjanci zostali poinformowani o tym, że 41-letni były już sąsiad pokrzywdzonych, najprawdopodobniej po złości, nożem przebił dwie opony zaparkowanego na terenie posesji przy ul. Kościuszki samochodu osobowego. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Do doszło około godziny drugiej w nocy, co zarejestrowały kamery monitoringu. Szkody oszacowane zostały na kwotę 650 złotych.

Jak ustalili mundurowi, 41-latek był w konflikcie ze swoim byłymi sąsiadami. Ostatecznie wpadł w ręce mundurowych jeszcze tego samego dnia na terenie Głuszycy.

- W trakcie czynności procesowych 41-usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Nie chciał jednak komentować jakimi pobudkami się kierował.  - dodaje komisarz Marcin Świeży.

Za zniszczenie mienia, mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.adm
foto: KMP Walbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zekomy sprawca (13 lutego 2023 11:47)
Cytuję użytkownika: Prawnik
Jak się dal zlapac/nagrać to głupek. Albo się przyznał, to idiota
Na nagraniu mają część serialu ranczo a za takie celowe pomuwienie i publikacje dobrze zapłacą nagonka i propaganda gluszyckich psiakuw
czemu ciągle kłamiesz i za ile cię można kupić (11 lutego 2023 11:14)
Cytuję użytkownika: TVN I DER ONET OKLAMUJĄ I SZCZUJĄ POLAKÓW
Niepełnosprawna 14-latka zgwałcona, szpitale odmówily jej aborcji. Wszystko ma związek z wyrokiem TK. TAKI SCIEK LECI Z KOMUSZEJ TVN DO GŁOW PO-JEBANYCH LEMINGOW. RZECZNIK PRAW PACJENTA SPRAWDZIL SPRAWE I CO SIE OKAZALO? A TERAZ FAKTY. NIE 14 LATKA, TYLKO 22-LATKA. NIGDY NIE BYLO ODMOWY SZPITALA WOBC ABORCJI, BO TEJ PACJENTKI POZA SZPITALEM W WARSZAWIE NIGDZIE NIE BYLO. ABORCJA ZROBIONA W SZPITALU W WARSZAWIE, TAM GDZIE SIE ZGLOSILA. I KOLEJNE KLAMSTWO WINA WYROKU TK. OTOZ TK NIE WYDAWAL WYROKU W SPAWIE GWALTU. ABORCJA PO GWALCIE JEST LEGALNA. JEDEN MATERIAL TVNU A TYLE KLAMSTW. ALE PO-JEBY TECZOWE FASZYSTY, NIE MYSLA. ZA NICH MYSLI TVN. A TU KLAMLIWY MATERIAL TVN. TA STARA PRUKWA CO ŁZE O KLAUZULI SUMIENIA I LEKARZACH CO ODMIAWIALI JEST Z FUNDACJI, KTÓRA ZAŁOZYLA WANDA NOWICKA Z LEWICY, KTOREJ SYN JEST STALINOWCEM, KOMUCHEM Z KRWI I KOSCI. TAK WYKORZYSTUJA NIEPELNOSPRAWNYTCH DO SZCZUJNI NA POLSKE I POLAKOW I KATOLIKOW. https://twitter.com/i/status/1623738218075004934 I TO STWIERDZENIE NA KONIEC MATERIALU. ZEBY KORZYSTAC Z KLAUZULI SUMIENIA TRZEBA MIEC SUMIENIE. I TO MOWIA DZIWKI TVN, BO NIE DZIENNIKARZE TVN W KLAMLIWYM OSZCZERCZYM, PROPAGANDOWYM MATERIALE. MOZNA MIEC SUMIENIE BY WYKORZYSTYWAC NIEPELNOSPRAWNYCH I TAK KLAMAC? A TU NIEMIECKIE MEDIA DER ONET, KTÓRE ŁZA JAK TVN. RENATKA GROCHAL Z GAZETY WYBORCZEJ I JACHIRA. JAK WIDAC AKCJA BYLA ZAPLANOWANA PRZEZ LEWACTWO, MEDIA, POLITYCY I LEWACKIE FUNDACJE BY OSZUKAC I OGLUPIC POLAKOW.. ŁZE-ELITY BEZ HONORU https://twitter.com/i/status/1623751496528543745
To jest kretynie artykuł o patusiarskim sąsiedzie.... A ty się wpierdalasz ze swoimi gównami. A może to ty jesteś tym zjebem?
Jerzy Langaster (10 lutego 2023 21:20)
Od rana modlę się za tego lewaka.
Prawnik (10 lutego 2023 18:41)
Jak się dal zlapac/nagrać to głupek. Albo się przyznał, to idiota
Pismen (10 lutego 2023 14:44)
Cytuję użytkownika: DER ONET TEŻ, AKCJA ZAPLANOWANA.
Cytuję użytkownika: BYĆ MOŻE WAŻNE, ŻE NIE DZIECKO JAK W TVN.
Cytuję użytkownika: Latka
Cytuję użytkownika: TVN KŁAMIE - ***** TVN
Niepełnosprawna 14-latka zgwałcona, szpitale odmówily jej aborcji. Wszystko ma związek z wyrokiem TK. TAKI SCIEK LECI Z KOMUSZEJ TVN DO GŁOW PO-JEBANYCH LEMINGOW. RZECZNIK PRAW PACJENTA SPRAWDZIL SPRAWE I CO SIE OKAZALO? A TERAZ FAKTY. NIE 14 LATKA, TYLKO 22-LATKA. NIGDY NIE BYLO ODMOWY SZPITALA WOBC ABORCJI, BO TEJ PACJENTKI POZA SZPITALEM W WARSZAWIE NIGDZIE NIE BYLO. ABORCJA ZROBIONA W SZPITALU W WARSZAWIE, TAM GDZIE SIE ZGLOSILA. I KOLEJNE KLAMSTWO WINA WYROKU TK. OTOZ TK NIE WYDAWAL WYROKU W SPAWIE GWALTU. ABORCJA PO GWALCIE JEST LEGALNA. JEDEN MATERIAL TVNU A TYLE KLAMSTW. ALE PO-JEBY TECZOWE FASZYSTY, NIE MYSLA. ZA NICH MYSLI TVN.
14 latka okazała się 24 latką w rzeczywistości
A TU KLAMLIWY MATERIAL TVN. TA STARA PRUKWA CO ŁZE O KLAUZULI SUMIENIA I LEKARZACH CO ODMIAWIALI JEST Z FUNDACJI, KTÓRA ZAŁOZYLA WANDA NOWICKA Z LEWICY, KTOREJ SYN JEST STALINOWCEM, KOMUCHEM Z KRWI I KOSCI. TAK WYKORZYSTUJA NIEPELNOSPRAWNYCH DO SZCZUJNI NA POLSKE I POLAKOW I KATOLIKOW. https://twitter.com/i/status/1623738218075004934 I TO STWIERDZENIE NA KONIEC MATERIALU. ZEBY KORZYSTAC Z KLAUZULI SUMIENIA TRZEBA MIEC SUMIENIE. I TO MOWIA DZIWKI TVN, BO NIE DZIENNIKARZE TVN W KLAMLIWYM OSZCZERCZYM, PROPAGANDOWYM MATERIALE. MOZNA MIEC SUMIENIE BY WYKORZYSTYWAC NIEPELNOSPRAWNYCH I TAK KLAMAC
A TU NIEMIECKIE MEDIA DER ONET, KTÓRE ŁZA JAK TVN. RENATKA GROCHAL Z GAZETY WYBORCZEJ I JACHIRA. JAK WIDAC AKCJA BYLA ZAPLANOWANA PRZEZ LEWACTWO, MEDIA, POLITYCY I LEWACKIE FUNDACJE BY OSZUKAC I OGLUPIC POLAKOW.. ŁZE-ELITY BEZ HONORU https://twitter.com/i/status/1623751496528543745
Nie napinaj się tak,bo puścisz bąka; zresztą już od ciebie śmierdzi; na razie nienawiścią.Czyżbyś miał ;prawą rączkę; trochę dłuższą?chociaż w wydaniu krajowym?O jakim to ;honorze; wspominasz?czy choć wiesz,co to jest?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Głuszyca  |   wiezienia  |   zemsta  |   przebił opony  |   wandal  |  

Rekord weekendu - 2,35 promila

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij