Menu

Nocny pożar hal magazynowych. Straty są ogromne

Trwa szacowanie strat po pożarze, do jakiego doszło w nocy w Jaroszowie pod Strzegomiem — straty będą ogromne. Ogień gasiło dwanaście zastępów straży pożarnej. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał. 

 

Nocny pożar hal magazynowych. Straty są ogromne

Pożar wybuchł późnym wieczorem w piątek.

O godz. 22:45 wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym wybuchu pieca oraz pożarze hali garażowej przy budynku biurowo-mieszkalnym, z występującym silnym zadymieniem. - informują strażacy z OSP Jaroszów, którzy pierwsi pojawili się na miejscu.

Płonęły hale magazynowe, w których prowadzona była także działalność gospodarcza.

Po przyjeździe i rozpoznaniu zdarzenia pożar okazał się na tyle rozwinięty, że będą potrzebne dodatkowe siły i środki, Druhowie przystąpili w pierwszej kolejności do obrony budynku biurowo-mieszkalnego, następnie po dojechaniu dodatkowych sił i środków przystąpiono do gaszenia hali.- informują strażacy.

Spłonął sprzęt - w hali znajdowały się między innymi wózki widłowe, zaparkowane były tam też dwa samochody osobowe. Trwa szacowanie strat, wiadomo już, że będą obromne - mogą wynieść ponad 2 miliony złotych.

Na szczęście udało się obronić budynek biurowo-mieszkalny przed większymi zniszczeniami, a także nikt w pożarze nie ucierpiał. - informują strażacy z OSP Jaroszów.opr. adm
foto: OSP Jaroszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   pożar  |   straż pożarna  |   Jaroszó∑  |   Strzegom  |   strażacy  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij