Menu

300 pączków na tłusty czwartek w Aqua Zdroju

Aqua Zdrój przygotowało niespodziankę na Tłusty Czwartek.  W czwartek (16 lutego)  300 pierwszych  klientów Parku Wodnego, Saunarium oraz Strefy Sport otrzyma pączka własnego wypieku.

 

300 pączków na tłusty czwartek w Aqua Zdroju

Podstawą do otrzymania słodkiego poczęstunku będzie karnecik otrzymany w kasie biletowej w momencie zakupu biletu wstępu.adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ola (13 lutego 2023 19:40)
Już nie wiedzą jak przyciągnąć klienta..to nic nie da pączek.... zacznijcie akceptować karty multi Sport plus na wejście do sauny. A klienci wrócą i nie bedzcie płakać żeby miasto was ratowało
o (13 lutego 2023 15:06)
Alez tam teraz pracują wybitne marketingowe umysły xDDDDDDDDDDDD

Dodaj komentarz

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

MMA powraca do Wałbrzycha - CFN9 w Aqua Zdroju

Tour de Pologne powrócił do Wałbrzycha (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij