Menu

Podzamcze: Wystawa fotografii

W Sali Wystawowej Ośrodka Społeczno – Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”  możemy oglądać wystawę prac fotograficznych zgłoszonych do  konkursu fotograficznego pt. „ Niezwykłe kadry 2022 roku”. 
Podzamcze: Wystawa fotografii
Inicjatorem pierwszej edycji konkursu jest Alek Ziółkowski z Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK O/Z
 
Konkurs skierowany był do członków i sympatyków komisji, a w zamyśle pomysłodawcy jest, aby stał się cykliczną tradycją.
 
 
- Takie wydarzenia umożliwią wyeksponowanie jednego zdjęcia z spośród  rocznego dorobku fotograficznego każdego z fotografów, z którym autor najbardziej się identyfikuje. Istotnym jest, że prezentowane zdjęcia nie muszą mieścić się w kategorii fotografii krajoznawczej. - informują organizatorzy
 
Kapitała powołana przez Komisję Fotografii Krajoznawczej PTTK Odział Ziemi Wałbrzyskiej przyznała tytuł „Niezwykły kadr 2023 roku” fotografii „W jesiennym uścisku” Dariusza Piłata.

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wystawa  |   prac  |   osk  |   podzamcze  |   kapitula  |   wernisaz  |   osrodek  |   spoleczno  |   kulturalny  |   walbrzych  |   wtv  |   w24  |  

Pobili 26-latka bo spotykał się z ''byłą'' jednego z nich

Pijany 77-latek za kierownicą

Kto zna radzieckiego pułkownika, który pomógł Sali Gancarz?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij