Menu

Sonda: Czego nie kupować na Walentynki?

Już jutro Walentynki. Dla tych, którzy wciąż nie kupili prezentu mamy wyniki naszej sondy. Zapytaliśmy w niej o to, czego NIE NALEŻY kupować jako walentynkowy prezent. 

Sonda: Czego nie kupować na Walentynki?
Pojawiło się dużo komentarzy. Niektórzy twierdzą, że w ten dzień nie powinno się kupować prezentów i wystarczy miłość. Inni podali przykłady rzeczy, które mogą zepsuć ten dzień. 
 
Czego nie powinno się kupować? Oto niektóre z komentarzy. 
 
- Prezerwatyw i Rafaello 
- Skarpetek 
- Zwierząt na prezent 
- Miłości 
 
 
- Nic nie przemyślanego 
- Kwiatów ze sklepu 
- Mopa i wiaderka 
- Kapci i nowego odkurzacza 
- Nie kupuj prezentów. Przekaż darowiznę ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji 
- Wszystkiego. Wystarczy, że jest miłość. Reszta to Materializm
 
Wszystkie komentarze znajdziesz tutaj 

red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jarek twardziel (14 lutego 2023 10:18)
Ja kocham swojego kota i dobrze mi z tym.
Bronek Pojeb III (13 lutego 2023 21:07)
ja zawsze kupuje pasztet z biedronki i harnasia
Wodociagowy (13 lutego 2023 19:27)
Nie należy kupować kwiatów. Jeblem. Bo co.co za baran to pisał. Pewnie facet co nie kupił kwiatów. Kwiaty PRZEDE WSZYSTKIM, resztę można w buty sobie wsadzić. Zawsze można kupić pierogi mrożone.

Dodaj komentarz

walentynki  |   sonda  |   wyniki  |   prezent  |   czytelnicy  |   opinie  |  

Dziś jest Światowy Dzień Kota. Oto wasze mruczki (FOTO)

Święto zakochanych w Rynku (FOTO)

Walentynkowa zbiórka zużytych baterii

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij