Menu

Mateusz Mykytyszyn w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

O tym czy Zamek Książ jest popularniejszy turystycznie niż wrocławskie ZOO i czy turyści po zwiedzeniu zamku robią zwrot w tył i nawet nie wiedzą, że dalej jest Wałbrzych z Mateuszem Mykytyszynem (prezesem Fundacji Księżnej Daisy) rozmawia Marek Szeles. 

Mateusz Mykytyszyn w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)
adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy Jacek Pilchowski (15 lutego 2023 19:47)
Cytuję użytkownika: inż. A. Partacz
Gdyby w Szczawniku pływały pstrągi to po otwarciu smażalni ryb z widokiem na obwodnicę walili by do Aqua Zdroju drzwiami i oknami.
Pstrągi już są a czekają na wypuszczenia gdyż Hochbergowie powiedzieli, że najpierw muszą nauczyć się mówić po niemiecku.
Ksenia (15 lutego 2023 12:55)
Prawdą jest, że ceny do zamku są mocno zbyt wysokie. Przeciętnego walbrzyszanina na na taki luksus nie stać. Zarządzający liczą pewnie na przyjezdnych a to nie świadczy o nich najlepiej... a może by tak dla walbrzyszan wprowadzić niższą cenę?? Pozostawiam do przemyślenia
inż. A. Partacz (15 lutego 2023 8:15)
Gdyby w Szczawniku pływały pstrągi to po otwarciu smażalni ryb z widokiem na obwodnicę walili by do Aqua Zdroju drzwiami i oknami.

Dodaj komentarz

Dzień dobry Wałbrzych  |   Mateusz Mykytyszyn  |   Wałbrzych  |   podcast  |   Księżna Daisy  |   fundacja  |   Zamek Książ  |  

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Jak żona reaguje, kiedy Janusz idzie się pobawić ptakiem?

Czy wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska lubi Muminki?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij