Menu

Piaskowa Góra: Szczury są wszędzie. Weszły nawet do silnika samochodu

Mówiąc pół żartem, pół serio - na Piaskowej Górze przydałby się flecista, który wywabiłby szczury z ich kryjówek. Mieszkańcy wielokrotnie informowali o gryzoniach, które dosłownie opanowały tę dzielnicę. Tym razem otrzymaliśmy zdjęcia od czytelniczki, która znalazła je w silniku swojego samochodu. 

Piaskowa Góra: Szczury są wszędzie. Weszły nawet do silnika samochodu

- Piaskowa Góra - okolice Kryształowej. Samochód po zdjęciu osłony silnika. Koszt naprawy 780zł.  To jest przegiecie. - informuje nasza czytelniczka

W lipcu 2022 prezydent Wałbrzycha mówił, że zainteresuje się problemem szczurów na Piaskowej Górze. Jak widać niewiele się zmieniło.

Przeczytaj też: Piaskowa Góra: Prezydent Wałbrzycha zainteresuje się szczurami

Metody, które zastosowało miasto chociażby przy ul. Broniewskiego są delikatnie mówiąc nieskuteczne. Przypomnijmy, że siedlisko szczurów zabetonowano. Nie wzięto pod uwagę tego, że przegryzienie betonu nie jest dla szczura żadnym problemem.

Przeczytaj też: Piaskowa Góra: Szczury przegryzły ''korek''

 

 

Największa plaga szczurów jest przy ul. Michałowskiego. Mają tam one istny raj. Żerując na odpadach wyrzucanych przez okoliczne lokale gastronomiczne i sklepy. 

Takie zdjęcie podesłała nam czytelniczka. Jak informuje - szczury znalazła w aucie. 

 

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

BlueBoy (16 lutego 2023 12:36)
GRANDA! Kolejna POpisówa rządzących miastem
Kris (16 lutego 2023 9:07)
Też chcą żyć????????
Radny Wałbrzycha (16 lutego 2023 7:01)
Ze względu że każda Żabka w Wałbrzychu wypieka mrożone rakotwórcze bułeczki które ciężko schodzą i później w workach foliowych 200 litrowych wyrzucone są za sklepy i celowo dokarmiają szczury wina to jest rydzyka h w d p
Darek (16 lutego 2023 1:30)
Cała rodzina w komplecie, kuzynostwo ich pomści
Na wesoło raz jeszcze (15 lutego 2023 20:04)
https://www.youtube.com/watch?v=1gs1b5lB9Nw PS. Nie wiem dlaczego wcześniej usunięto ten mój wesoły wpis...
Jonasz (15 lutego 2023 17:34)
Cytuję użytkownika: Jurand ze szczawienka (15 lutego 2023 7:54)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Na podzamczu nie ma.byly koło marketu stokrotka na kasztelańskiej ale już nie ma
Są... Brud, smród i ubustwo na sypialni... I graty po piwnicach się walają... Zabetonować to powinni...
Mieszkałem na szczawienku. Patologia jak na 11 listopada.
Hektor (15 lutego 2023 16:33)
Cytuję użytkownika: Kamienna chmura
O jak sobie ładnie śpią na tych zdjęciach. Przemiłe zwierzaczki
(Do Kamienna chmura) Ależ one nie śpią - są martwe. Ktoś je ułożył do tego zdjęcia. Oczywiście nie twierdzę, że tych zwierzaków tam nie było.
buehehehe (15 lutego 2023 13:20)
Cytuję użytkownika: Prześmiewca
Świadomość ludzi nt. segregowania śmieci, istnieniu PSZOKu, gdzie powinni wywozić stare kible, meble itd., i kultura osobista na znikomym poziomie. Sami mieszkańcy robią syf, to co się dziwić, że szczury chętnie korzystają.
Nie, no coś ty! Temu wszechogarniającemu nas syfowi, tym kupom po pupilach na chodnikach, tym wersalkom zalegającym pod blokami jest przecież winien Szełemej. To on to wszystko nam, kulturalnym mieszkańcom podrzuca....
Prześmiewca (15 lutego 2023 12:54)
Świadomość ludzi nt. segregowania śmieci, istnieniu PSZOKu, gdzie powinni wywozić stare kible, meble itd., i kultura osobista na znikomym poziomie. Sami mieszkańcy robią syf, to co się dziwić, że szczury chętnie korzystają.
buehehehe (15 lutego 2023 12:28)
Cytuję użytkownika: Kamienna chmura
O jak sobie ładnie śpią na tych zdjęciach. Przemiłe zwierzaczki
Ten w środku to ruhafka
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

szczury  |   gryzonie  |   problem  |   piaskowa  |   gora  |   informacje  |   wtv  |   w24  |   news  |  

Spalony wrak stoi od kwietnia i nie można go usunąć

Zebrali ponad 3,5 tony śmieci

SprzątaMY wąwóz na Piaskowej Górze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij