Menu

Kradł kawę i odzież. Teraz stanie przed sądem

25-letni mężczyzna trzykrotnie ukradł produkty spożywcze i odzież. Został złapany przez policję i przyznał się do winy. 

Kradł kawę i odzież. Teraz stanie przed sądem
Wałbrzyszanin kradł m.in na na Piaskowej Górze.  Ukradł kilka  koszulek o wartości 250 złotych, następnie z tego samego sklepu zabrał nie płacąc za zakupy kilka opakowań markowej kawy o wartości blisko 250 złotych. Później z  innego sklepu  postanowił zabrać kurtkę, perfumy oraz odżywkę, powodując tym samym straty w kwocie blisko 320 złotych. Mężczyzna dokonał trzech kradzieży na kwotę blisko 820 złotych.
 
 
25-latek został zatrzymany  wieczorem, kiedy szedł ulicą Andersa. Teraz wałbrzyszanin może trafić za kraty więzienia na 5 lat. O losie podejrzanego zadecyduje sąd

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jorg (18 lutego 2023 10:55)
Brał przez roztargnienie .
Mirek (16 lutego 2023 14:17)
Drodix????

Dodaj komentarz

walbrzych  |   policja  |   112  |   zlodziej  |   zatrzymany  |   kawa  |   spozywcze  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wiadomosci  |   interwencja  |  

Złodziejka buszowała w damskich szatniach

Pobicie w centrum Wałbrzych - 16-latek trafił do szpitala...

Kolejne pobicie: 16-latkowie skopali rówieśnika

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij