Menu

Krzysztof Heksel w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Surrealista z Wałbrzycha, Krzysztof Heksel opowie o tym w jaki sposób jego obraz trafił do USA jako dzieło Zdzisława Beksińskiego. Porozmawiamy też o technice laserunku i malowania na płycie, a także o tym, czy można być artystą bez kształcenia się na artystycznej uczelni.

Krzysztof Heksel w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)
adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Aga (16 lutego 2023 17:10)
Wow, nie miałam pojęcia, że mamy tak utalentowanego wałbrzyszanina.. jestem pod ogromnym wrażeniem. Gratulacje dla Pana Krzysztofa ale także dla Pana Redaktora za tak genialnego Gościa.

Dodaj komentarz

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Jak żona reaguje, kiedy Janusz idzie się pobawić ptakiem?

Czy wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska lubi Muminki?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij