Menu

202 km/h na obwodnicy Wrocławia

Kierowca Chevroleta Corvetty na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia poruszał się z prędkością 202 kilometrów na godzinę przy ograniczeniu dozwolonej prędkości do 120 kilometrów na godzinę. Brawurowa jazda zakończyła się dla niego wysokim mandatem i sporą liczbą punktów karnych.

202 km/h na obwodnicy Wrocławia
Samochód o dużej mocy niejednokrotnie może przysporzyć więcej problemów niż korzyści. Tak stało się w przypadku 42-letniego wrocławianina, który swoim Chevroletem Corvettą na Autostradowej Obwodnicy poruszał się z prędkością aż 202 kilometrów na godzinę, czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 82 kilometry.
 
 
Brawurową jazdę kierowcy przerwał patrol drogówki w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator. Policjanci za popełnione wykroczenie nałożyli na niego mandat karny w wysokości 2500 złotych, a do jego konta zostało dopisanych 15 punktów karnych.
 
- Miejmy nadzieję, że ta kara da do myślenia nie tylko temu kierowcy, lecz również innym osobom chcącym przetestować osiągi swoich pojazdów. Nie popełnijmy błędów, które mogą kosztować nas, naszych bliskich lub inne osoby utratę zdrowia lub życia. Wielu zdarzeń drogowych można by uniknąć, gdyby kierujący pojazdami przestrzegali ograniczeń i dostosowywali prędkość do panujących warunków - mówi mł. asp. Tomasz Nowak z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Komentarze

W ch kasy (20 lutego 2023 22:47)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Kolejny przykład,na ch mi auto z wielką prędkością skoro nie da się tym legalnie jeździć poza miastem.
Morda kundlu,nie stać się to jeździj dalej golfem
x (19 lutego 2023 15:01)
Cytuję użytkownika: DJ2023
Lepszy ode mnie boy mój Golf VII tylko 200km wyciągnął na A4 kierunek Wrocław
pff ja ostatnio polówką 1,2 174km/h i więcej sie nie dało a jezdziłem już takasama wczesniej to sie dało 178km/h na tej samej trasie nie w polsce dziwne to
Szybko i wsciekle (19 lutego 2023 10:10)
Gdzie te czasy jak się 240 leciało bez większych konsekwencji prawnych...ech prl ;-) Jedyny plus
Andrzej (19 lutego 2023 9:24)
Czy to nauczy tego Kierowce jazdy w bezpieczny i zgodny z przepisami - może na kilka dni . Przeciez on nie wytrzyma aby nie pokazał ponownie swojej głupoty . Takich wariatów nie wykreslimy z listy potencjalnych sprawców wypadków drogowych .
Podzamczanin (18 lutego 2023 23:34)
Kolejny przykład,na ch mi auto z wielką prędkością skoro nie da się tym legalnie jeździć poza miastem.
Jozek (18 lutego 2023 21:33)
Agdzie mamy jeździć wszystko jak za komuny to ni wolno to nie wolno ku.wa ale idioci rządzący ws,ystko mogą pier...ne gn..je Amy tylko niewolnicy podatkowi żeby na mendy pracować Szkoda slow
Hipokryzja (18 lutego 2023 21:07)
No i co z tego? Karanie dla samego karania.
DJ2023 (18 lutego 2023 20:29)
Lepszy ode mnie boy mój Golf VII tylko 200km wyciągnął na A4 kierunek Wrocław

Dodaj komentarz

Wrocław  |   policja  |   prędkość  |   obwodnica wrocławia  |   pirat drogowy  |  

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Pijane za kierownicą...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij