Menu

Pobiegnij dla chorej Lenki. Wpisowe przeznaczone będzie na leczenie

Przebiegnij 4km i pomóż Lence walczyć z Zespołem Retta. Bieg odbędzie się 25 marca we Wrocławiu (Park Południowy). 

Pobiegnij dla chorej Lenki. Wpisowe przeznaczone będzie na leczenie
Choroba odbiera zdolność mowy, chodzenia, kontroli nad ciałem, powoduje, że ciało musi walczyć z problemami z oddychaniem, atakami padaczkowymi, drgawkami i chorobami serca
 
Cały dochód z wpisowych przeznaczony będzie na leczenie dziewczynki w USA latem tego roku.
 
Tutaj możesz się zapisać na bieg
 
Na miejscu odbędzie się też impreza urodzinowa Lenki. 
 
 
Będzie można zjeść tort i inne smakołyki, oraz uczestniczyć w kiermaszu i loterii.
Każdy uczestnik otrzyma specjalny medal. Będzie też  niespodzianka od mamy  dziewczynki i jej przyjaciół.
 
 
red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Podzamczanin (20 lutego 2023 22:40)
Super. Zawsze cos. Szkoda ze daleko.

Dodaj komentarz

lenka  |   choroba  |   zespol  |   retta  |   bieg  |   4km  |   pomoc  |   wpisowe  |  

Pobiegli... prawie pół tysiaca osób na Mikołajkowym Biegu dla...

Drogowcy odśnieżcie Piaskową Górę. Jutro Mikołajkowy Bieg dla...

Rób kilometry i pomóż Lence

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij