Menu

Powstaje gra VR o Kompleksie Riese

Trwają prace nad wydaniem prologu do gry "The Riese Project". Gracze będą mieli okazję odkryć skrywane przed światem tajemnice nazistowskiego Kompleksu Riese. "The Riese Project" to połączenie niezwykłej technologii VR z autentycznymi lokacjami 
Powstaje gra VR o Kompleksie Riese
- Anna - główna bohaterka prologu - wiedziona ciekawością, będzie przewodnikiem podczas tej niezwykłej podróży, która jest zaledwie wstępem do pełnej wersji gry. W toku rozgrywki gracze będą  musieli rozwiązać skomplikowane zagadki logiczne, by odkryć prawdziwe przeznaczenie Kompleksu Riese. Wiele teorii spiskowych, spekulacji i legend krąży na temat nazistowskiego projektu, ale kto wie, ile jest prawdy w tych opowieściach? - informują twórcy gry
 
Planowany termin wydania prologu na platformie Steam to marzec/kwiecień 2023r.
Za produkcję gry odpowiada Real Invented Studio
 
 
Szczegóły dotyczące gry znajdziesz tutaj
 
 
red
foto: steam
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

LoLoBoLo (21 lutego 2023 15:13)
Pewnie na końcu i tak wyjdzie niezły crap
Pedzlowy (21 lutego 2023 12:02)
Cytuję użytkownika: Chlasz
Cytuję użytkownika: Gameplay
Jak nie będzie hordy zombie do odstrzelenia, z cyklu zombie SS mani i zombie więźniowie to będzie nudne. Dajcie Annie gana i naprzód!!!
I mod do tego żeby w pończochach biegała. A najlepiej nudę.
Nago nago...a dlaczego to baba. Q czemu nie chłop,albo coś z nieogarnięta sexualnoscia? I wtedy nago,z giwera na unlimited Mode on
Chlasz (21 lutego 2023 6:29)
Cytuję użytkownika: Gameplay
Jak nie będzie hordy zombie do odstrzelenia, z cyklu zombie SS mani i zombie więźniowie to będzie nudne. Dajcie Annie gana i naprzód!!!
I mod do tego żeby w pończochach biegała. A najlepiej nudę.
Gameplay (20 lutego 2023 22:38)
Jak nie będzie hordy zombie do odstrzelenia, z cyklu zombie SS mani i zombie więźniowie to będzie nudne. Dajcie Annie gana i naprzód!!!

Dodaj komentarz

gra  |   riese  |   vr  |   game  |   walbrzych  |   region  |   ciekawostki  |   steam  |   premiera  |  

Rolkostrada w Głuszycy już otwarta

400 tys. zł. wyda Wałbrzych na kwiaty i nasadzenia

Miał zamontować meble. Wziął zaliczkę i zniknął

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij