Menu

Leszek Solarek w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Mija rok od ataku Rosji na Ukrainę. Jak zmieniły się stosunki ze Wschodem? Czy Rosję kiedykolwiek będziemy jeszcze traktować jak cywilizowany kraj? Gościem Marka Szelesa jest wiceprezes Towarzystwa Współpracy Polska-Wschód, Leszek Solarek. Wiele razy bywał w Rosji, Ukrainie, na Białorusi, nawiązując relacje ze wschodnimi sąsiadami. Co sądzi o tych relacjach dziś?

Leszek Solarek w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)
adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeb w ten durny leb putin (21 lutego 2023 22:35)
Myśle a nawet wiem,że Rosja straciła wszystko co po pierestrojce udało się zdobyć,cale rozwinięcie gospodarcze,została takim pariasem świata jak Korea Północna. Putin,człowiek (raczej malpa) który zastal Rosję drewnianą,a zostawił zaoraną,i to dosłownie.samozaoranie.
Anna Majka (21 lutego 2023 19:07)
Bardzo ciekawa rozmowa.
Krzyś (21 lutego 2023 13:40)
A może wywiadzik z Radosławem Tomaszem Sikorskim co sądzi o ruskich i Ukraincach.On daje takie lordowskie wywiady oczywiście na trzeźwo.

Dodaj komentarz

podsasty  |   Dzień Dobry Wałbrzych  |   Leszek Solarek  |   Ukraina  |   Rosja  |  

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Z Wałbrzycha można wyjść, ale Wałbrzych z człowieka nigdy nie...

Czy Wałbrzych jest przyjazny dla ludzi kultury i sztuki?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij