Menu

Wiosna u lemurów

O tym, że u lemurów jest już wiosna pochwaliła się wałbrzyska Palmiarnia, gdzie lemury mieszkają. My też czekamy, aż będzie chociaż trochę cieplej...

Wiosna u lemurów

Pierwsze lemury trafiły do wałbrzyskiej Palmiarni z "Zoo Dvůr Králové" w Czechach w grudniu 2019 roku. Imiona wybrali mieszkańcy miasta podczas głosowania - Juliano, Tytus i Olaf. Kolejnych siedem pojawiło się w Wałbrzychu w ubiegłym roku i podobnie jak w przypadku pierwszych trzech, imiona wybierali mieszkancy. Imiona nowych lemurów to: Czesław, Lucky, Bob, Ozzi, Jerry, Rekordzik i Voley. opr. adm
foto: Palmiarnia Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

maniek (23 lutego 2023 11:36)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Spoko,raz czy dwa,może 5 razy można w życiu tam pójść.ale bez przesady. Ile razy można to samo drzewo ogladac
Niektórzy, jeden gatunek drzewa oglądają całe życie.
Podzamczanin (23 lutego 2023 11:02)
Spoko,raz czy dwa,może 5 razy można w życiu tam pójść.ale bez przesady. Ile razy można to samo drzewo ogladac

Dodaj komentarz

Palmiarnia  |   lemury  |  

W Palmiarni już święta. Widzieliście wielkiego zająca ?

Znamy imiona nowych lemurów z wałbrzyskiej Palmiarni

Ogrody światła - już od piątku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij