Menu

Gość Dnia - Albert Kościński i Orion

Ratowali ludzi spod gruzów po trzęsieniu ziemi w Turcji. Najdłuższa operacja wyciągnięcia jednej osoby twała ponad 21 godzin. O trudach pracy ratownika i przyjaźni z psem poszukiwawczym rozmawiamy z kapitanem Albertem Kościńskim.

Gość Dnia - Albert Kościński i Orion

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Iza (1 marca 2023 6:01)
Od czasu kiedy jest nowy prowadzący audycja ta bardzo bardzo zyskała. Goście są dobierani idealnie. Nareszcie można z przyjemnoscią usiąść i obejrzeć/ posluchać.. prawdziwi ludzie, prawdziwe historie a nie tylko wszechobecna polityka. Wielki szacunek dla Pana Alberta i Oriona.
Ww (24 lutego 2023 14:58)
Wielki szacunek dla chłopaków,to się nazywa Gość dnia a nie jacyś tam parapolitycy

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   albert kościński  |   orion  |   112  |   straż pożarna  |   ratownik  |   pies ratowniczy  |   trzęsienie ziemi  |   turcja  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

W Lubominie kradną buty, czyli wielki pech złodzieja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij