Menu

Kamienna Góra: Minuta ciszy w rocznicę wybuchu wojny

Dzień 24 lutego nie jest i nie będzie okazją do świętowania. Na zawsze zostanie zapamiętany jako początek pełnoskalowej wojny z powodu ataku Rosji na Ukrainę. Z tej okazji mieszkańcy Kamiennej Góry chcą się spotkać i w ciszy oddać hołd ofiarom wojny.

Kamienna Góra: Minuta ciszy w rocznicę wybuchu wojny
Rocznice wybuchu wojen obchodzi się głównie po to, by przypominać ludziom, do czego prowadzą konflikty zbrojne i dlaczego nie powinny mieć miejsca. Największy konflikt w Europie od czasów II wojny światowej toczy się właśnie w sąsiadującym z nami państwie już równy rok.
 
Nie dotarły do nas żadne informacje o zorganizowanych akcjach mających na celu szczególne wspomnienie dnia 24.02.2022 roku, oprócz spotkania mieszkańców w Kamiennej Górze. Na Placu Wolności (kamiennogórski rynek) o godzinie 17:30 zaplanowano spotkanie połączone z minutą ciszy - skromnie i w nastroju zadumy.
 
 
 
Jeśli wiecie o podobnych spotkaniach w najbliższej okolicy, dajcie znać w komentarzach.
 
plr
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Valhalla (29 lipca 2023 1:03)
Wstyd i hańba. Wspierać morderców . Ruskie przy najmniej przeprosili za Katyń,te UPA świnie zniszczyli(usunęli krzyże w Wołyniu.) Z????????????????????❤️????????????????????????

Dodaj komentarz

ukraina  |   wojna  |   minuta ciszy  |   kamienna góra  |   po sąsiedzku  |  

Region: kolejne nieczynne dystrybutory

Tu będzie nowa cerkiew

S3: Lubawka - Kamienna Góra. Coraz blizej końca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij