Menu

Zabytkowy WARS z Jaworzyny w teledysku Nity

Nita zaprezentowała teledysk do pierwszego singla z debiutanckiej płyty. Za scenerię do klipu posłużył zabytkowy wagon WARS, który na co dzień można zwiedzać w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.

Zabytkowy WARS z Jaworzyny w teledysku Nity

"Wars" to historia opowiedziana oczami młodej osoby, która w postaciach z tytułowego Warsa osadza problemy i dysonanse współczesnego świata, z którymi spotyka się na co dzień. Na pozór opowieść o pasażerach pociągu niesie za sobą głębszy przekaz, nie brak w niej szorstkości i surowej oceny, jednak w ten sposób artystka chce nakłonić słuchacza do refleksji. Do utworu powstał teledysk w reżyserii Sary Faruque.

- Długo czekałam, żeby móc podzielić się z Wami moim najnowszym singlem! „Wars” zaczyna nowy rozdział mojej twórczości i niezwykłą przygodę. Do piosenki podeszłam konceptualnie, by całość tworzyła wspólną historię. Chciałam, aby tekst odzwierciedlał polską rzeczywistość, z którą jesteśmy ściśle związani i do której jesteśmy bardzo przywiązani. Wszystkie sytuacje, które przedstawiłam w piosence, traktowałam z lekką dozą ironii, a jednocześnie zostawiłam przestrzeń dla słuchacza na własną interpretację. W pracy z Bartkiem nad produkcją muzyczną zależało nam, by muzyka była spójna z tekstem i stworzyła całość, która zapewni słuchaczom wycinek ze wspólnej podróży w tytułowym Warsie. Dziękuję bardzo wszystkim osobom, które zaangażowały się w powstanie klipu w szczególności Sarze, która idealnie wczuła się w klimat i pokazała swoją wizję na obrazie. A wam kochani życzę miłego odbioru! - mówi nita.

 

 

opr.plr
źródło/foto: YT KayaxTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tom Dublin (1 marca 2023 0:02)
Skansen w Jaworzynie Slaskiej jest Super Pan Zbyszek Gryzgot i jego ekipa robia swietna robote probojac zachowac zabytki a miejsce jak najbardziej polecam kazdemu odwiedzic
Podzamczanin (27 lutego 2023 19:09)
Cytuję użytkownika: patusy
Cytuję użytkownika: spec
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Dla mnie kaszana ten utwor
s********j ch*ju do zsypu nikt cie niepytal k**wo o zdanie
Ci z podzamcza to takie ćwoki zapatrzone w sobie, typowi wyborcy PO co będą wcinać robale ku chwale eurokołchozu
Akurat jestem z innej parti. KTORA UWAZA ZE PATUSOW DO 13 DZIELNICY ZAMKNAC !!!będzie spokojnie
patusy (27 lutego 2023 12:52)
Cytuję użytkownika: spec
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Dla mnie kaszana ten utwor
s********j ch*ju do zsypu nikt cie niepytal k**wo o zdanie
Ci z podzamcza to takie ćwoki zapatrzone w sobie, typowi wyborcy PO co będą wcinać robale ku chwale eurokołchozu
ciekawy (26 lutego 2023 23:48)
słowa ciekawe i z sensem. Chętnie kupię płytę z autografem.
Podzamczanin (26 lutego 2023 14:15)
Dla mnie kaszana ten utwor
Rudolf Hess (25 lutego 2023 14:57)
U nity siedzą dwa z sobiecina gity

Dodaj komentarz

muzyka  |   rozrywka  |   jaworzyna  |   muzeum kolejnictwa  |   nita  |   wars  |  

Rozdajemy zaproszenia na Polską Noc Kabaretową

WOK zaprasza na sesje fotograficzne

Zespół Paranoja - wysokie notowania w kwartalniku Twój Blues

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij