Menu

Będą odśnieżać Wałbrzych do połowy marca

Dwie lokalne firmy będą odpowiedzialne za odśnieżanie Wałbrzycha. Umowy podpisano do połowy marca. A co dalej ? Mamy nadzieje, że przyjdzie wiosna.
 

Będą odśnieżać Wałbrzych do połowy marca

Od 1 lutego odśnieżaniem naszych dróg zajmują się dwie lokalne firmy: PHU Kama Ryszard Rzońca oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Rutkowski. - poinformował prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Umowy zostały zawarte na 45 dni - do połowy marca z prawem opcji przedłużenia.

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomasz (27 lutego 2023 17:49)
Ja bym zaczynał odśnieżanie w czerwcu bo zimą to raczej i tak będzie słabo.
Film o naszym ratuszku (27 lutego 2023 17:05)
Cytuję użytkownika: Straż Miejska prywatna ochrona Szelemeja
Cytuję użytkownika: Spróbuj się poskarżyć
https://www.youtube.com/watch?v=LVz9ZOaH7Qk
PO-jebani zrobili sobie z ratusza mieszkańców swój prywatny folwark.
Polecam część drugą, równie i straszna i śmieszna. Mało,że ratusz sprywatyzowali, to jeszcze policja jest na usługach cara.Bo te kukiełki na baterie o nazwie "Straż miejska" lepiej pominąć milczeniem.Warto obejrzeć, mimo,że Maruś to zadymiarz.
Zygmunt (27 lutego 2023 13:58)
Cytuję użytkownika: kot
a czy te firmy pracują tylko w dzień i bez niedziel? w sobotę w nocy i niedziela do południa ani widu a ni słychu po żadnej
To może trzeba czasami ruszyc 4 litery z domu i wyjść na ulicę, zobaczyć co się w tym mieście naprawdę dzieje. Posypywarki jeżdżą wtedy kiedy większość ludzi śpi a nie na każde życzenie mieszkańca. I uwierz mi że jeżdżą, bo z racji pracy w nocy widzę je bardzo często. Ludzie trochę elementarnej wiedzy o świecie, głupi komentarz to każdy potrafi napisać.
Bluszczowy Romek z Valbzikha (27 lutego 2023 11:43)
Tytuł im się poplątał. Powinien brzmieć tak: " Będą odśnieżać Wałbrzych do połowy".
Spróbuj się poskarżyć (27 lutego 2023 11:32)
https://www.youtube.com/watch?v=LVz9ZOaH7Qk
kot (27 lutego 2023 10:10)
a czy te firmy pracują tylko w dzień i bez niedziel? w sobotę w nocy i niedziela do południa ani widu a ni słychu po żadnej
Do lemingokoków (27 lutego 2023 10:00)
Tradycyjna partyzantka.Nikt do tej pory nie odśnieżał, a teraz mamy aż 2 firmy!! To ci luksus. Pytanie tylko, czy będą odśnieżać? Przecież to kosztuje Ale mamy dwie firmy! I to wystarczy do stopienia śniegu.

Dodaj komentarz

śnieg  |   zima  |   odśnieżanie  |  

Miasto kończy sprzątanie po zimie

Nowa Ruda z najgorszym powietrzem minionej zimy

MZUK szykuje się do odśnieżania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij