Menu

Wpadli w odwiedziny, pobili i okradli

66-latek został brutalnie zaatakowany przez swoich gości, którzy zażądali od niego pieniędzy. Udało mu się uciec z mieszkania i powiadomić policję. 

Wpadli w odwiedziny, pobili i okradli
Policjanci ustalili, że 66-letni mężczyzna został brutalnie zaatakowany w swoim mieszkaniu przez dwóch znanych mu mężczyzn, który „wpadli do niego w odwiedziny”. Senior miał być wielokrotnie uderzany po głowie i klatce piersiowej przez 25- i 31- latka, którzy żądali od niego pieniędzy. Poszkodowany wykorzystał chwilę nieuwagi i uciekł z mieszkania, a następnie powiadomił policję, podczas gdy sprawcy oddalili się z miejsca zabierając jego telefon. Mężczyzna z obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala.
 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze rozpoczęli poszukiwania osób odpowiedzialnych za ten atak. Już kilkanaście minut od zdarzenia zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Dodatkowo w trakcie czynności u 25-latka mundurowi ujawnili 55 porcji handlowych marihuany.
 
 
 
Po zapoznaniu się z materiałem, Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec podejrzanych o kradzież rozbójniczą środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozić im może nawet 10 lat pozbawienia wolności.
 
opr.plr
foto: KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

KrwawyLoLo (28 lutego 2023 13:28)
Kamienna Góra to jednak stan umysłu
Pan (27 lutego 2023 16:52)
Cholota!

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   policja  |   112  |   pobicie  |   kradzież  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij