Menu

Gość Dnia - Grzegorz Macko

Wicemarszałek województwa dolnośląskiego, mieszkaniec Szczawna-Zdroju. negatywnie ocenia postępowanie władz gminy, które nie chcą wyjaśnić opinii publicznej okoliczności utraty mandatu radnego przez Zenona Deca, jednego z najbliższych współpracowników burmistrza Marka Fedoruka. - W takich sprawach powinna być pełna transparentność, prawo w tej kwestii jest jednoznaczne - twierdzi Grzegorz Macko. W rozmowie mówi także m.in. o rekordowym budżecie Dolnego Śląska na 2023 rok.
Gość Dnia - Grzegorz Macko

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mieszkaniec (28 lutego 2023 3:56)
I tu się zgadzam radny pełni funkcję z naszych podatków i to mieszkańcy go wybrali więc mamy prawo wiedzieć co było przyczyną jego rezygnacji - odwołania, a nie zamiatania pod dywan i milczenia. Odbędą się nowe wybory czy my mieszkańcy mamy to finansować z naszych podatków?

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Grzegorz Macko  |   urząd marszałkowski  |   fundusze unijne  |   budżet województwa  |   szczawno-zdrój  |   inwestycje  |   drogi  |   kolej  |  

Gość Dnia - Janusz Woźnicki

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Gość Dnia - Jacek Jackowiak

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij