Menu

Boguszów-Gorce: Pożar przy ul. Kasprzaka

Sześć zastępów Straży Pożarnej gasiło pożar w budynku gospodarczym przy ul. Kasprzaka w Boguszowie-Gorcach. Spłonęły materiały składowane wewnątrz obiektu. 

Boguszów-Gorce: Pożar przy ul. Kasprzaka
Straż Pożarna otrzymała wezwanie do pożaru w budynku gospodarczym przy ul. Kasprzaka. Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy z OSP w Boguszowie-Gorcach oraz  sześć zastępów z JRG-1 w Wałbrzychu.
 
 
Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali objęte pożarem, składowane wewnątrz materiały. Do środka weszli strażacy zabezpieczeni w aparaty powietrzne, a na pożar podany został jeden prąd wody w natarciu. Po kilkunastu minutach ogień został zlokalizowany i ugaszony, a dalsze działania polegały na kontrolowaniu i dogaszaniu pogorzeliska. 
 
 
 
Dzięki szybkiej i sprawnej akcji pożar nie rozprzestrzenił się na elementy konstrukcyjne, uratowane zostały dwa samochody osobowe zaparkowane wewnątrz, a także także przechowywane tam wyposażenie.
 
opr.plr
foto: OSP Boguszów- Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   straż pożarna  |   112  |   pożar  |  

Wypadek i ''lewe'' prawo jazdy

Czołówka na Świdnickiej: kierowca przysnął za kierownicą

Wałbrzyski nauczyciel skazany za rozbój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij