Menu

Głuszyca: odlotowe ferie już za nami

Wycieczki wyjazdowe do okolicznych atrakcji, kreatywne warsztaty, konkursy z nagrodami, zajęcia biblioterapeutyczne i integracyjne oraz radosna atmosfera spotkań towarzyszyły dzieciom, uczestniczącym w półkoloniach organizowanych przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy.


 

Głuszyca: odlotowe ferie już za nami

W czasie minionych ferii dzieci odwiedziły SOWĘ -  Strefę Odrywania  Wyobraźni i Aktywności w „Starej Kopalni” w Wałbrzychu oraz Zagrodę Edukacyjną Marianówek, w której czekały na przybyłych ciekawe warsztaty pieczenia chleba.

Nie zabrakło także spotkań z ulubionymi bohaterami: z „Anią z Zielonego Wzgórza” podczas spektaklu w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu, z „Kotem Maurycym” w Cinema City w Wałbrzychu oraz z Minionkami przy okazji wizyty w Głuszycy Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

Uczestnicy półkolonii wybrali się także do Burmistrza Głuszycy Romana Głoda, który oprowadził młodych głuszyczan  po nowej siedzibie Urzędu Miejskiego i  przedstawił wiele ciekawych informacji o gminie.

Dzieci wybrały się także na wycieczką do Manufaktury Cukierków „Słodkie Czary Mary” we Wrocławiu, gdzie podczas warsztatów samodzielnie wykonały ulubione słodkości. Ferie zakończyły się zwiedzaniem  Muzeum Zabawek w Karpaczu.

Zadanie „OdLOTTOwe spotkanie z bajką- półkolonie w czasie ferii zimowych 2023 w Głuszycy” realizowane przez Centrum Kultury-Miejska Bibliotekę Publiczną w Głuszycy zostało dofinansowane przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej w Warszawie.

kat
foto: użyczone Urząd Miasta Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głusyca  |   po sąsiedzku  |   ferie  |   ferie zimowe  |  

Próbował dać łapówkę policjantom

Głuszyca z dofinansowaniem na modernizację boiska

O jakich feriach marzyły dzieciaki?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij