Menu

Wałbrzyska Szkoła Talentów zaprasza

Baw, ucz się i rozwijaj swoje pasje z Wałbrzyską Szkołą Talentów, którą prowadzi Wałbrzyski Ośrodek Kultury. WST to szeroka oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Wałbrzychu.  Zapisy trwają.

 

Wałbrzyska Szkoła Talentów zaprasza

Wałbrzyska Szkoła Talentów to propozycja kilkudziesięciu zajęć w obu siedzibach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury – na Piaskowej Górze i w Starej Kopalni. Rekrutacja na zajęcia trwa. Zapisy prowadzone są na stronie www.wok.walbrzych.pl w zakładce „ZAJĘCIA”.

- Warto pamiętać, że to zajęcia przygotowane nie tylko z myślą o dzieciach czy młodzieży. Nie brakuje także propozycji dla dorosłych. Zapraszamy mieszkańców Wałbrzycha, ale i całej Aglomeracji Wałbrzyskiej – zachęca Joanna Kakuba z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Lista propozycji jest bardzo długa. Z Wałbrzyską Szkołą Talentów możecie rozpocząć naukę czy doszkolić umiejętności gry na różnych instrumentach. Dla tych, którzy marzą o karierze wokalnej, jest osobna propozycja warsztatów. W pracowni kreatywności czy na zajęciach plastycznych spotykamy się z osobami, których największą pasją jest sztuka. Jeżeli jednak kochacie ruch, nie ma problemu, w ofercie są zajęcia taneczne, począwszy od baletu, a skończywszy na hip-hopie.

Wałbrzyska Szkoła Talentów to także kuglarska grupa „CYRKonia”, szachy czy brydż.

– Zajęcia organizowane są popołudniami, zazwyczaj w godzinach od szesnastej do dwudziestej. Opłata dotyczy danych zajęć. Istnieje możliwość wykupienia karnetu, wówczas obowiązuje zniżka. Wybrane zajęcia, brydż i szachy dla dorosłych, czy grupa kuglarska „CYRKonia” są bezpłatne – mówi Justyna Drapała, koordynator Wałbrzyskiej Szkoły Talentów.

Ceny zajęć zaczynają się już od 25 złotych za zajęcia. W przypadku wykupienia miesięcznego karnetu średnia cena jednych zajęć to zaledwie 15 złotych. Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza także na Podzamcze, gdzie przy Przedszkolu Samorządowym numer 8 odbywają się zajęcia gry na instrumentach. Tam proponujemy naukę gry na pianinie i skrzypcach.

By zapisać się na wybrane zajęcia, należy wejść do zakładki „ZAJĘCIA” na stronie www.wok.walbrzych.pl. Tam znajduje się pełna lista z formularzami. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza należy czekać na informację zwrotną od pracowników ośrodka o zawiązaniu danej grupy.

Jeżeli Waszą pasją jest taniec, to zachęcamy także, abyście dołączyli do Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Informacje znajdziecie pod adresem www.zpit.pl. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu - 74 64 09 915 – WOK Piaskowa Góra oraz 74 667 09 53 – WOK Stara Kopalnia.

opr. adm
foto: WST
redkcja@walbrzych24.com

Komentarze

m (7 marca 2023 7:13)
Szkoła talentów? Albo mamy do czegoś talent albo nie. W czymś zawsze jesteśmy dobrzy. Szkoła rozwijająca talent, brzmi lepiej. ( moim zdaniem)

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij