Menu

Spotkanie Partnerskich Klubów Biznesu

Aqua Zdrój i Partnerskie Kluby Biznesu zapraszają na spotkanie dla nowych firm i klubów sportowych, które chciałyby dowiecieć się jakie korzyści przynosi przynależność do tego grona.

Spotkanie Partnerskich Klubów Biznesu

- Jeżeli chcesz spotkać w jednym miejscu osoby, firmy oraz instytucje, które chcą wspólnie tak jak Ty poprzez SPORT skuteczniej i sprawniej rozwiązywać bieżące problemy, poszukiwać nowych możliwości oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe w regionie, Polsce oraz 19 krajach na świecie to koniecznie musisz być na naszym wydarzeniu - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się w Aqua Zdroju 7.03.2023 o godz. 17:00. W programie:

16:30 - 17:00 - Rejestracja uczestników
17:00 – 17:20 - Radosław Rogiewicz CEO "PKB" - Otwarcie spotkania, przywitanie uczestników
17:20 - 18:00 - Radosław Rogiewicz CEO "PKB" - prezentacja projektu Partnerskich Klubów Biznesu łączącego sport & biznes & integracje.
18:00 - 18:30 - Krótkie prezentacje firm każdego z uczestników spotkania
18:30... - Networking
 
 
Cele spotkania:
 
 
- Nawiązanie nowych relacji oraz kontaktów biznesowych z firmami z regionu i z Polski, które będą obecne na spotkaniu
- Poznasz skuteczny model docierania do wybranych firm z którymi poszukujesz kontaktu biznesowego
- Możliwość prezentacji i reklamy swojej firmy
- Zdobycie informacji w jaki sposób dołączyć do 60% globalnego rynku sprzedaży poprzez ekspozycję swoich produktów na zagranicznych platformach sprzedażowych takich jak: Amazon, Rakuten oraz Ebay
- Dowiesz się jak dotrzeć z ofertą swoich produktów do 19 krajów na świecie
- Możliwość poznania ogólnopolskiego projektu Partnerskich Klubów Biznesu łączącego sport & biznes & integrację, którego członkami są już setki firm z całej Polski

Więcej informacji - kliknij tutaj

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

aqua zdrój  |   sport  |   biznes  |   partnerskie kluby biznesu  |  

Boks: Za kilka dni wałbrzyszanin zawalczy o Mistrzostwo Europy

Kociewske Diabły zgotowały piekło Górnikowi (FOTO)

Nowe centrum sportowo-dydaktyczne oficjalnie otwarte

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij