Menu

Gość Dnia - Ireneusz Małkowski

Czy w wałbrzyskim hotelu "Sudety" pracowali Steve Wonder i Jan Englert? Jaka jest różnica między restauracją a barem szybkiej obsługi? Po co dzisiaj chodzimy do restauracji? O zawodzie kelnera i pracy w lokalach gastronomicznych w Wałbrzychu rozmawiam Irkiem Małkowskim, który ponad czterdzieści lat spędził w tych "zaklętych rewirach".

Gość Dnia - Ireneusz Małkowski

 

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ireneusz (18 marca 2023 9:31)
Ni mogę wkleić zdjęcia a znalazłem ciekawy artykuł o red. Górnickim który w Hotelu miał dożywotni wikt za opinie i opisy tutejszej kuchni. Wieloletni doradca PRL -wskich władz.
xoxo80 (17 marca 2023 2:51)
Bardzo sympatyczna osoba????

Dodaj komentarz

gość dnia  |   ireneusz małkowski  |   hotel sudety  |   restauracja  |   kelner  |   gastronomia  |  

Gość Dnia - Michał Suchora

Gość Dnia - Marek Kubala

Gość Dnia - Robert Jagła

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij