Menu

Przebudowa budynków przy ul. Różanej idzie pełną parą

Przebudowa budynków mieszkalnych przy ul. Różanej trwa. Powstanie tu 12 mieszkań

Przebudowa budynków przy ul. Różanej idzie pełną parą
- Przebudowa budynków przy ul. Różanej 9, 9a, 9b (Stary Zdrój) idzie już pełną parą. Po generalnym remoncie w trzech budynkach powstanie 12 komfortowych mieszkań komunalnych. 9 mieszkań o powierzchni 74m2 oraz 3 mieszkania o powierzchni 56m2. 
Prace powinny zakończyć się w maju 2024r. i kosztują 4.6 mln zł. Ważne, że na przebudowę i termomodernizację tych budynków otrzymaliśmy dopłatę z Banku Gospodarki Krajowej w wysokości ponad 3,9 mln zł. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej
 
 


red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lilianna Dawidowna (4 marca 2023 18:18)
Cytuję użytkownika: Boguś
Cytuję użytkownika: Lilinanna Dawidowna
No pełowcy macie tępo. Nigdy młodzi się niedoczekają na mieszkanie.
Wyciągnij kluske z gęby i napisz jeszcza raz o co Ci chodzi.
Tenczowy chlopiec z peło się odezwał.
Boguś (4 marca 2023 16:58)
Cytuję użytkownika: Lilinanna Dawidowna
No pełowcy macie tępo. Nigdy młodzi się niedoczekają na mieszkanie.
Wyciągnij kluske z gęby i napisz jeszcza raz o co Ci chodzi.
Lilinanna Dawidowna (4 marca 2023 14:23)
No pełowcy macie tępo. Nigdy młodzi się niedoczekają na mieszkanie.
Goldmann,, ,, (4 marca 2023 11:54)
,, dużo lepsze rudery wyburzali,,,a taką remontują,,,,oj,, będą aneksy i ktoś przytuli kasę,,,
Tomasz (4 marca 2023 8:15)
Miło się czyta że niedługo przybędą kolejne mieszkania. Śliczne duże i funkcjonalne. Szkoda że jak już lokatorzy się tam wprowadza to nie ma chętnych do naprawienia przeróżnych drobnych i większych szkód. Zarządca odbija piłeczkę do wykonawcy i na odwrót a lokator czeka.... Jak to na Zajaczka, Kubeckiego.

Dodaj komentarz

rozna  |   budowa  |   przebudowa  |   budynkow  |   modernizacja  |   prezydent  |   informacje  |   w24  |  

Szczawienko: 5 gwiazdkowy hotel wciąż powstaje

Jechał ponad ''setką'' przez Witoszów

Budynek na ul. Traugutta rośnie w oczach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij